چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸:۰۹ شناسه :۱۰۸۳۱۰۲

امام جمعه تبریز تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت بسیج در مبارزه با گرانفروشی / بسیج پاره تن مردم

نمایش اقتدار بسیجیان کلانشهر تبریز بمناسبت هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در مصلی اعظم امام(ره) تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در همایش نمایش اقتدار بسیجیان کلانشهر تبریز گفت: بسیج متعلق به همه مردم است و تحت ولایت رهبر انقلاب برای خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند.


اوج فعالیت بسیج در مبارزه با تهاجم فرهنگی

وی افزود: فعالیت های هدفمند برای سازندگی و محرومیت زدایی از مناطق مختلف کشور از وظایف مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب برای بسیجیان است.

امام جمعه تبریز ادامه داد: فعالیت های فرهنگی بسیج در مقابله با شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی نظام سلطه و مقابله با جنگ نرم با تشکیل حلقه های صالحین در سالهای اخیر به اوج خود رسیده است.

بسیج پاره تن مردم

وی با بیان اینکه بسیج پاره تن مردم است، گفت: تفکر بسیج تفکر حاج قاسم سلیمانی ها و شهید فهمیده ها و شهید باکری هاست. بسیج به معنای واقعی کلمه پاره تن مردم است؛ چرا که مردم ما در شرایط سخت به خوبی حضور بسیج را در کنار خود لمس کرده اند.

بسیج در خط مقدم مبارزه با کرونا

وی به خدمات بسیج در مبارزه با کرونا اظهار داشت: در دوران کرونا، دلاور مردان بسیجی در این شهر شبانه روز و خود جوش در حال گند زدایی و ضد عقونی اماکن عمومی در سطح شهر و روستاها بودند و در طرح شهید سلیمانی فداکاری زیادی انجام دادند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: بسیجیان با لبیک به ندای رهبرشان در راستای کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی سنگ تمام گذاشتند

وی تاکید کرد: تفاوت تفکر غربی با تفکر بسیجی همین است، در غرب با داشتن ادعای فرهنگ و تمدن هنگام شیوع کرونا به فروشگاه ها هجوم آورده و غارت کردند اما در کشور ما بسیجیان ما بسته ها را تهیه و در درب منزل تحویل دادند.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: به دولت خدمتگذار پیشنهاد می شود برای رفع مشکلات عمومی در بحث معیشت و اقتصاد، از حضور بسیجیان عزیز برای مبارزه با گرانفروشی و فساد نهایت استفاده را ببرد.

وی با بیان اینکه این شجره طیبه به یک قدرت عظیم و متخصص تبدیل شده است، افزود: ما بسیجیان گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و تا آخرین قطره خون از آرمان های انقلاب دفاع خواهیم کرد.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: بسیج هر جا احساس کند که برای مردم و انقلاب مشکلی پیش آمده با روحیه عاشقانه و خالصانه وارد میدان می شود. انقلاب عزیز ما برای باقی ماندن در اهداف خود نیاز به هدایت حمایت و مراقبت داشت و برای همین حضرت امام(ره) فرمان تشکیل بسیج را صادر نمودند و بسیج یادگار رهبر کبیر انقلاب است.

وی گفت: بعد از هشت سال جنگ همه ما ایمان آوردیم که امام(ره)، بسیج را برای همه عرصه ها بوجود آورده اند نه فقط برای دوران دفاع مقدس و امروز همه به بسیج ایمان دارند و همه تشکل های سیاسی بسیج را از آن خود می‌دانند.

حجت الاسلام آل هاشم اضافه کرد: بسیج برای همه آزادی خواهان دنیا امید می‌باشد. بسیج نماد آگاهی یک ملت است و دیگر کشور ها از بسیج تاثی گرفته اند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: بسیج وابسته به هیچ گروهی نیست و خاد‌م همه مردم است و به آن افتخار می‌کند.

انتهای پیام/