ویژه شورای شهر و شهرداری تبریز

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • احمد
  بهره برداری از آزاد راه تبریز - سهند تا پایان امسال

  این پروژه یکی از پروژه های درخشان در دولت خواهد بود. امیدواریم به زودی طبق اظهارات مسئولین تا شهریور به پایان برسد.

 • زهرا
  آمستردام یا توکیو، مقصدِ شهین‌باهر کجاست؟!

  با سلام تمامی کارکنان و کارگران طبق قانون کار یک ماه مرخصی استحقاقی دارند. به نظر می رسد تفتیش و سرک کشیدن در کار دیگران نه از نظر شرعی و نه قانونی درست نیست.

 • طلبه تبريزي
  آمستردام یا توکیو، مقصدِ شهین‌باهر کجاست؟!

  با سلام ضمن سپاس از نقد بجا و موثري كه نوشته ايد، خواهشمندم به معناي اصطلاح "قسر در رفتن" در لغتنامه رجوع كنيد تا از ركاكت و زشتي اين عبارت مطلع شويد. مطمئنا در خواهيد يافت كه اگر چه اين اصطلاح در زبان عاميانه به كار مي رود ولي نبايد در يك گزارش يا خبر و يا نوشته آن را به كار برد.

 • مهدی زاده
  آمستردام یا توکیو، مقصدِ شهین‌باهر کجاست؟!

  چکاربه کارمردم دارید رفته که رفته تمام کارمندان ومدیران درطول سال یک ماه مرخصی دارندازمرخصی خودشان استفاده کرده ورفته است شایدهم کارشخصی داشته است .

 • مهدی
  آمستردام یا توکیو، مقصدِ شهین‌باهر کجاست؟!

  اگر سفر خارجی برای کسب جدیدترین روش های شهرسازی و یا مدیریت شهری باشد بازهم اشکالی ندارد اما ما دیدیم که در چند سال گذشته مدیران شهرداری به آلمان و کشورهای اروپایی رفتند اما حتی نتوانستند نوع آسفالت ریزی را از آنها یاد بگیرند و در تبریز پیاده کنند. متاسفانه مدیران ما اهل ریخت و پاش شده اند...

 • شریعتی اهل متن بود اما راهی به خبر نداشت

  شهید مصطفی چمران در رثایِ دکتر علی شریعتی می گوید: «ای علی، دیندارانِ متعصّب و جاهل، تو را به حربۀ تکفیر کوفتند و از هیچ دشمنی و تهمت فروگذار نکردند و غربزدگان نیز که خود را به دروغ «روشنفکر» می ‌نامیدند، تو را به تهمتِ ارتجاع کوبیدند و اهانت ‌ها کردند. رژیم شاه نیز که نمی‌ توانست وجود تو را تحمّل کند و روشنگری تو را مخالفِ مصالحِ خود می ‌دید، تو را به زنجیر کشید و بالاخره «شهید» کرد.»

 • سهم بلال فروشی ها و پخله فروش ها از تبریز 2018 چیست؟

  آخه پخله فروشی یا بلال فروشی جز سرافکندگی چی برای تبریز داره نه بساطشون زیباست و نه پوشششون

 • مالک مسکن مهر ملکی
  گرو گرفتن سند واحدهای مسکن مهر در سهند برای پرداخت پول اضافی!

  همین اتفاق در شهرجدید پردیس هم هست و واحد مسکن مهر ما ملکی بود نه 99 ساله -سال 91 طبق قرارداد کل مبلغ وحتی هزینه تعمیر ونگهداری را واریز کردیم کارت قسط ونامه تحویل واحد گرفتیم .بعد از5یا6 سال کسانی که واحدشان رامیخواهند بفروشند به انها میگویند شما مبالغی بین 2تا 5 میلیون بدهی دارین مگر میشود واحدی را بدون تسویه حساب به کسی تحویل بدهند لطفا پیگیری نمایید .باتشکر

 • تایید و تکذیب های حضور نمایندگان تبریز در جام جهانی فوتبال

  دیگه راست راست تو چشم ملت نگاه کردن و دروغ گفتن مد شده

آخرین اخبار