تبریز بیدار بررسی می کند؛

خرج بیت المال برای پلی در تبریز که اشتباهی ساخته شد+عکس

از اتوبان شهید کسایی که وارد بزرگراه تبریز-زنجان می‌شوی و مسیرت را به سمت خروجی شهرک شهید یاغچیان ادامه می‌دهی، پل مشرف بر آن خروجی را می‌بینی که میان زمین و آسمان معلق است؛ نه ابتدایی دارد و نه انتهایی؛ هیچ مبدائی‌ را به هیچ مقصدی متصل نمی‌کند.

به گزارش تبریز بیدار، از اتوبان شهید کسایی که وارد بزرگراه تبریز-زنجان می‌شوی و مسیرت را به سمت خروجی شهرک شهید یاغچیان ادامه می‌دهی، پل مشرف بر آن خروجی را می‌بینی که میان زمین و آسمان معلق است؛ نه ابتدایی دارد و نه انتهایی؛ هیچ مبدائی‌ را به هیچ مقصدی متصل نمی‌کند.

Image title

به گفتۀ ناظران و بومیان آن منطقه، بعد از اتصال بزرگراه تبریز-زنجان به اتوبان شهید کسایی و افتتاح این مسیر جدید، ادارۀ کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی متوجه می‌شود که در احداث پل مذکور اشتباهی رخ داده است و نباید در آن موقعیت ساخته می‌شد.

گفته‌های اهالی شهرک یاغچیان حاکی از نبود استراتژی‌های مناسب ساخت و سازِ ادارۀ کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی و بی‌تدبیری فاحش پیمانکار آن طرح است. طرحی که گفته می‌شود چندین میلیارد تومان خرج روی دست بیت‌المال گذاشته است.

Image title

ناگفته نماند که این خروجی در نبود نور خورشید، فاقد هرگونه روشنایی است و سرعت‌گیر بزرگِ زیر همین پل که موجب توقف کامل اتومبیل می‌شود، خلأ بسیار خطرناک امنیتی را برای سرنشینان اتومبیل‌های عبوری ایجاد می‌کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *