رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران:

هدف زیباکلام تخریب جریان اصولگرایی و قالیباف بود/ برخی «شرخری» حزبشان را می‌کنند

رئیس کمیته نظارت شورای شهر در خصوص نامه زیباکلام به شهرداری تهران گفت: البته باید بگویم آقای زیباکلام موضوعش پوستر نبود بلکه یک جریان را دنبال می‌کند و قصد داشت علیه گفتمان انقلاب، جریان اصولگرایی و شخص قالیباف عمل کند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، محسن پیرهادی با اشاره به برخی اظهارنظرها توسط روزنامه شرق در خصوص بیلبوردهای تبلیغی درباره خون‌های آلوده، گفت: کلاً در حوزه رسانه باید یک بحث حقوقی باز شود البته در این زمینه افرادی فعالیت می‌کنند تا حیثیت افراد و سازمان‌ها حفظ شود.

عضو هیأت نظارت شورای شهر افزود:در برخی موارد اخبار کذبی در جامعه به فرد یا مجموعه‌ای نسبت داده می‌شود و بعد از انتشار رسانه مذکور عذرخواهی می‌کنند که البته باید بگویم که این عذرخواهی خیلی دردی را دوا نمی‌کند.

وی با تأکید بر این موضوعکه توقع داریم رسانه‌ها اشتباهات خود را کاهش دهند، گفت: البته عذرخواهی روزنامه شرق در خصوص مطلب منتشره کار اخلاقی بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص نامه زیباکلام به شهرداری تهران گفت: البته باید بگویم که آقای زیباکلام موضوعش پوستر نبود بلکه یک جریان را دنبال می‌کند و قصد داشت به گفتمان انقلاب لطمه وارد کند و همچنین می‌خواست علیه شهردار تهران و جریان اصولگرایی اقدام کند.

رئیس کمیته نظارت شورای شهر با تأکید بر این موضوع که زیباکلام این سه هدف را دنبال می‌کرد، گفت: البته بلاتشبیه (البته با توجه به ادبیات نامه ارسالی زیبا کلام به شهرداری)بعضی از افراد شرخری حزب و جریان خود را می‌کنند تا کار خودشان راه بیفتد. (به عنوان مثال برخی برای وصول چک‌هایشان به شرخر پول می‌دهند تا کارشان را راه بیندازد البته خودشان هم شرخر را قبول ندارند اما برای راه افتادن کارشان از آن استفاده می‌کنند).

رئیس کمیته نظارت شورای شهر افزود: حرف را نباید با عربده بگویند تا به نفع حزب خود اقدامی انجام دهند.

پیرهادی افزود: نامه آقای زیباکلام استاندارهای یک استاد دانشگاه را نداشت اگر هم آقای زیباکلام عذرخواهی کند باید از سه منظر عذرخواهی کند هم گفتمان انقلاب، جریان اصولگرایی و شخص قالیباف.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *