استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد

استفاده از ظرفیت علما برای مقابله با تهاجم فرهنگی

استاندار آذربایجان شرقی، روحانیت را در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان در زمان حاضر عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت علما برای مقابله با تهاجم فرهنگی استفاده شود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، اسماعیل جبارزاده، در همایش هادیان نور و تجلیل از روحانیون معمر استان، با اشاره اینکه مسجد و منبر، نسل جوان را در مقابل توطئه‌ها و هجمه‌های فرهنگی بیمه می‌کند، اظهار داشت: شهدای عزیز همه تربیت‌شدگان در محضر روحانیت هستند.


وی انقلاب اسلامی را برخاسته از مساجد دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) و پیشتازی علمای دینی در کشور پیروز شد که همه این نتایج، حاصل تربیت جوانان توسط روحانیون بود.

استاندار آذربایجان شرقی روحانیون را در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان در زمان حاضر عنوان کرد و گفت: مصونیت کشور به آموزش و تربیت روحانیون نیاز دارد و باید از ظرفیت علما برای مقابله با تهاجم فرهنگی استفاده کرد.

وی تاریخ‌سازی علمای آذربایجان در عصر حاضر و مشروطیت را یادآور شد و اظهار داشت: در طول تاریخ هر وقت روحانیون وارد عرصه شدند، مردم نیز به پیروی از آنها به پا خاستند.

جبارزاده ارائه خدمات به این قشر کم‌توقع‌ را یکی از ضروریات جامعه دانست و تاکید کرد: روحانیون با اینکه درخواست‌های مردمی داشته و از ارائه درخواست‌های شخصی امتناع می‌ورزند، ولی وظیفه ما خدمت به آنهاست و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان از طریق مرکز خدمات حوزه‌های علمیه باید خدمات لازم را ارائه دهند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *