معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی:

نمایشگاه تابستانی صنایع‌دستی در تبریز برگزار می‌شود

معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی (بازارچه موقت) ویژه تابستان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، فرشاد به‌آفرین صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازارچه موقت تابستانی برای فروش صنایع‌دستی در محوطه موزه قاجار از امروز آغاز به‌کار کرد.

وی یادآور شد: این نمایشگاه در ۱۱ غرفه و در رشته‌های تولیدات چرمی، منبت چوب، شیشه فوتی، تراش سنگ‌های قیمتی، مشبک چوب، رودوزی سنتی، هم‌جوشی شیشه، حکاکی روی فلز و عروسک‌بافی در محوطه موزه قاجار به نمایش گذاشته شده است.

به‌آفرین گفت: برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی فرصتی است برای رونق صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی ولی وجود نمایشگاه‌های دائمی صنایع‌دستی از نیازهای اساسی استان است و اداره‌کل میراث فرهنگی نیز پیگیر این موضوع است.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنایع‌دستی در محوطه موزه قاجار تبریز از امروز تا ۲۰ شهریور سال جاری از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در حال برگزاری است.

به‌آفرین گفت: علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به موزه قاجار واقع در خیابان ششگلان، جنب بیمارستان کودکان، موزه قاجار (خانه امیرنظام) مراجعه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.