معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی:

نمایشگاه تابستانی صنایع‌دستی در تبریز برگزار می‌شود

معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی (بازارچه موقت) ویژه تابستان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، فرشاد به‌آفرین صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازارچه موقت تابستانی برای فروش صنایع‌دستی در محوطه موزه قاجار از امروز آغاز به‌کار کرد.

وی یادآور شد: این نمایشگاه در ۱۱ غرفه و در رشته‌های تولیدات چرمی، منبت چوب، شیشه فوتی، تراش سنگ‌های قیمتی، مشبک چوب، رودوزی سنتی، هم‌جوشی شیشه، حکاکی روی فلز و عروسک‌بافی در محوطه موزه قاجار به نمایش گذاشته شده است.

به‌آفرین گفت: برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی فرصتی است برای رونق صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی ولی وجود نمایشگاه‌های دائمی صنایع‌دستی از نیازهای اساسی استان است و اداره‌کل میراث فرهنگی نیز پیگیر این موضوع است.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنایع‌دستی در محوطه موزه قاجار تبریز از امروز تا ۲۰ شهریور سال جاری از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در حال برگزاری است.

به‌آفرین گفت: علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به موزه قاجار واقع در خیابان ششگلان، جنب بیمارستان کودکان، موزه قاجار (خانه امیرنظام) مراجعه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *