فرمانده سپاه عاشورا:

هدف دشمن ایجاد بحران هویت در کشور است

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه دشمن برای تغییر اعتقادات جوانان کشورمان برنامه ریزی کرده است، گفت: هدف دشمن ایجاد بحران هویت در کشور است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از مهر، سردار غلام عسگر کریمیان شامگاه دوشنبه در مراسم کلنگ زنی احداث سالن ورزش های باستانی و زورخانه ای شهرستان مرند گفت: دشمن هویت ایرانی و هم اسلامی را نشانه گرفته است و می خواهد از این طریق به جمهوری اسلامی ضربه بزند.


رئیس هیئت زورخانه ای و پهلوانی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه خوشبختانه ورزش پهلوانی و زورخانه ای تنها ورزشی است که به هویت اسلامی و ایرانی می پردازد، ادامه داد: در این ورزش هم هویت ایرانی وجود دارد که تاریخ هزاران ساله بیانگراین مطلب بوده  و همچنین حاکمیت مطلق فرهنگ اهل بیت، دین ودیانت ودینداری در این ورزش دلیل بر هویت اسلامی می باشد.

وی درخصوص ارزش های اخلاقی این رشته ورزشی گفت: همین بس که مقام معظم رهبری تاکید زیادی روی این ورزش دارند و این نشان می دهد برای حفظ و بسط روحیه جوانمردی، ایثار و گذشت در جامعه باید این ورزش حفظ و تقویت شود.

کریمیان ادامه داد: از اهداف ورزش زورخانه ای و پهلوانی می توان به تقویت قوای جسمانی  و روحانی اشاره کرد و تقویت قوای روحانی اصلی ترین رکن این ورزش است.

وی گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس واقعی ترین پهلوانان این مملکت هستند و شهید حرم سردار عبدالهی از الگوهای برجسته یک پهلوان بوده و امیدواریم جوانان شهرستان مرند راه این عزیز و دیگر شهدای شهرستان را ادامه دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *