اختتامیه جشنواره دست‌های کوچک دعا فردا در تبریز برگزار می‌شود

همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران، اختتامیه نهمین جشنواره دستهای کوچک دعا فردا در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، اختتامیه نهمین جشنواره دستهای کوچک دعا، عصر فردا در تالار پتروشیمی تبریز برگزار می‌شود.


این جشنواره که فراخوان آن از اسفند ماه ۹۳ منتشر شد، حدود ۵۵ هزار اثر در بخش‌های مختلف تا پایان اردیبهشت ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری آثار در خرداد ماه، فردا در مراسم اختتامیه، ۲۸ اثر برگزیده معرفی و صاحبان آثار تجلیل می‌شوند.

به گزارش تسنیم، بخش اصلی این جشنواره مربوط به بهترین دعای تحویل سال نو از زبان کودکان بود که جایزه نفرات اول تا سوم، به ترتیب ۱۰ میلیون، ۷ میلیون و پانصد هزار و ۵ میلیون ریال می‌باشد که به بیست نفر بعدی این بخش نیز ۲ میلیون ریال اعطا می‌شود.

بخش ویژه این جشنواره نیز که دعاهای کودکان برای چشم انداز افق ایران ۱۴۰۴ بود، ۱۵ میلیون ریال برای نفر اول، ۱۲ میلیون ریال برای نفر دوم و ۱۰ میلیون ریال برای نفر سوم در نظر گرفته شده است که به ۷ نفر بعدی نیز جایزه سه میلیون ریالی اهدا می شود.

بر اساس این گزارش، ۲۳ نفر در بخش اصلی و ۵ نفر در بخش ایران ۱۴۰۴ از کودکان زیر ۱۲ سال سراسر کشور به تبریز می‌آیند تا در اختتامیه این جشنواره جوایز خود را دریافت کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *