تامین اجتماعی تمایل به بنگاه داری دارد! / تکلیف آپارتمان‌های نیمه کاره تامین اجتماعی در تبریز چه می‌شود؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حدودا ۱۰۰۰ واحد آپارتمانی نیمه کاره سازمان تامین اجتماعی در تبریز با گذشت ۱۰ سال هنوز بلاتکلیف هستند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اسماعیل سعیدی عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حدود ۱۰۰۰ واحد آپارتمان نیمه کاره سازمان تامین اجتماعی در تبریز اظهار کرد: متاسفانه سازمان تامین اجتماعی بیش از ۱۰ سال است که آپارتمان‌های نیمه کاره ای را در تبریز به جهت سرمایه گذاری رها کرده است که تاکنون هیچ تکلیفی برای آن ها ندارد.

وی تصریح کرد:  تامین  اجتماعی تمایل به بنگاه داری دارد در حالی که تجربه  نشان داده  است که در چند دهه گذشته دستگاه‌های دولتی، نیمه دولتی و عمومی در بنگاه داری موفق نبوده‌اند.

سعیدی ادامه داد: پروژه‌های عمرانی که بیش از ۱۰ سال از عمر آن بگذرد نه تنها دیگر سود ده نیست بلکه  ضرر مطلق است و این سازمان تاکنون فکری برای  این  بخش  از سر مایه گذاری نامعلوم خود نکرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه عمر مفید ساختمان حدودا ۲۵ سال است، گفت:با توجه به این که بارها از سوی اعضای کمیسیون اجتماعی به این سازمان در خصوص تعیین  تکلیف ساختمان‌های نیمه کاره تذکر داده  شد، اما مسئولان مربوطه تاکنون برای رفع مشکل اقدامی نکرده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *