رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی اعلام کرد

پلمب ۱۸ باب تالار پذیرایی متخلف در آذربایجان شرقی

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان شرقی از پلمب ۱۸ باب تالار پذیرایی متخلف در سطح استان طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، سرهنگ علیرضا هنردوست از اجرای طرح ضربتی نظارت بر تالارهای پذیرایی خبر داد و گفت: در همین راستا اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، طرح کنترل و نظارت بر تالارهای پذیرایی را در سطح استان به مرحله اجرا گذاشت.


وی افزود: در این طرح بالغ بر ۳۵۳ واحد صنفی مرتبط بازدید و به تعداد ۱۹۶ نفر از مدیران واحدهای صنفی تذکر و آموزش‌های لازم داده شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان شرقی در تشریح محورهایی که تالارهای پذیرایی ملزم به رعایت می‌باشند، یادآور شد: رعایت شئونات و ضوابط اماکن عمومی مبنی بر عدم برگزاری مراسم بدون اخذ مجوز از اداره اماکن عمومی، عدم برگزاری مراسم عروسی بصورت مختلط، عدم برگزاری مراسم همراه با موسیقی زنده، عدم فیلمبرداری افراد فاقد صلاحیت فردی از مراسم عروسی از جمله این موارد است.

این مقام انتظامی افزود: همچنین به تعداد ۷۰ واحد صنفی که دارای معایب، تخلفات انتظامی و فاقد پروانه کسب بودند جهت اعمال ماده ۲۷ و ماده ۲۸ قانون نظام صنفی برگ اخطاریه تعطیلی صادر شد.

هنردوست تصریح کرد: در این رابطه تعداد ۱۸ باب تالار نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط، عدم رفع معایب و عدم اخذ مجوز پروانه کسب در موعد مقرر توسط اداره اماکن عمومی و اتحادیه مربوطه تعطیل و پلمپ شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *