سعیدی مطرح کرد:

پیشنهاد اصلاح و تصویب قوانین مبارزه با قاچاق کالا در مجمع شهید مدرس/ ارائه گزارش تخلفات از سوی معاون وزیراطلاعات

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تشکیل جلسه مجمع شهیدمدرس در مجلس، گفت: معاون وزیراطلاعات با ارائه پیشنهادات و راهکارهایی خواستار اصلاح یا تصویب قوانین مبارزه با قاچاق کالا شدند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی با اشاره به جلسه مجمع شهید مدرس با معاون وزیر اطلاعات،گفت: جلسه این هفته مجمع شهید مدرس درخصوص قاچاق کالا و راهکارهای قانونی جلوگیری از قاچاق برگزار شد، معاون وزیراطلاعات راهکارهای پیشنهادی و ارزشمندی در این زمینه ارائه کردند.

نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: درجلسه مذکور در ارتباط با ورود کالاهای غیراستاندارد به کشور،پولشویی و پرداخت مالیات تخلفاتی با اقلام درشت و قابل توجه صورت گرفته، لذا در این زمینه و مواردی چون برندسازی کالاهای غیراستاندارد درداخل کشور گزارشاتی ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه ازبیان جزئیات پرونده ها به لحاظ حقوقی معذورم، گفت: به عنوان نمونه صراف بازرگانی که قریب به ۴هزارمیلیارد درآمد دارد تنها ۵۵ میلیون تومان مالیات پرداخت کرده است، البته موارد دیگری هم وجود داشت که مسئولان وزارت اطلاعات به نمایندگان گزارش کردند.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: معاون وزیراطلاعات از نمایندگان درخواست کرد که با اصلاح یا تصویب قوانین از ظهور یا افزایش تخلفات جلوگیری شود، جلسات مجمع شهید مدرس درهفته های آتی ادامه خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *