توکلی:

۲۶ شهریور؛ انتشار کارنامه کنکور سال ۹۴

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: کارنامه داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۴ پنج شنبه ۲۶ شهریور بر روی سایت سنجش قرار گرفته و داوطلبان تا ۱۸ مهر برای طرح سوالات خود فرصت دارند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، حسین توکلی اظهار داشت: برای تمام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۹۴ و آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی را تکمیل کرده اما پذیرفته نشده‌اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در کد رشته محل‌های انتخابی و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده و اطلاعات دیگر صادر شده است.


وی افزود: کارنامه داوطلبان از پنج شنبه ۲۶ شهریور در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. با توجه به کنترل‌های متعدد از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده اما داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون سال ۹۴ اگر در خصوص مندرجات آن سوالی داشته تا ۱۸ مهر برای طرح سوالات خود فرصت دارند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای طرح سوال خود صرفاً باید از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اقدام کنند و به تمام مواردی که به روش‌های دیگر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

توکلی ادامه داد: تمام درخواست‌های مربوط به اشتباه در انتخاب رشته صرفاً برای پذیرش در نیم سال دوم دانشگاه‌ها بررسی خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.