مدیرعامل سازمان گلزار شهدای شهرداری تبریز:

هفته دفاع مقدس با برنامه های متنوع در مجموعه گلزار شهداء تبریز گرامی‌داشته می‌شود

مدیرعامل سازمان گلزار شهدای شهرداری تبریز از برنامه های متنوع این سازمان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریار، فرخ جلالی در خصوص برنامه های مورد اجرا در هفته دفاع مقدس گفت: برگزاری نمایشگاه حدیث پایداری با نگاهی به سیره زندگانی سرداران شهید آذربایجان و شهدای محراب ، برگزاری مراسم دعای عرفه در حسینیه اعظم شهدا با حضور هیأت حسینی و مداحان اهل بیت (علیهم السلام ) ، غبارروبی و عطرافشانی مزار آلاله‌های خونین بال، برگزاری مراسم و محفل انس با شهیدان ، دیدار با خانواده‌های شهدا، فضا سازی و تبلیغات محیطی برگزاری آئین تجلیل از مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده سازمان گلزار شهدای شهرداری تبریز در این زمینه است .

مدیر عامل سازمان گلزار شهدای شهرداری تبریز با اعلام برنامه های هفته نکو داشت دفاع مقدس که با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار خواهد شد و همچنین برگزاری نمایشگاه حدیث پایداری ( گلزار شهدا ) گفت : رویکرد نمایشگاه های دفاع مقدس باید فرهنگی و عملی باشد و روایت صحیح از ابعاد و حوادث دفاع مقدس باعث ماندگاری آن می شود.

وی افزود : بنا به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب که فرموده اند : دوره دفاع مقدس شامل هزاران هزار حادثه است که من از جامعه کشور مطالبه دارم از آنها فهرستی تهیه شود ، بر این امر بایستی همتی فراگیر و سترگ انجام گیرد.

مدیر عامل سازمان گلزار شهدای شهرداری تبریز با اعلام آمادگی این سازمان در اجرای برنامه های فرهنگی مربوط به شأن و عظمت شهدا ، همچنین تبیین اندیشه ها و آرمان های شهیدان در طول سال در محل حسینیه اعظم شهدا از مسئولین امر خواست با برگزاری برخی جلسات کاربردی در جوار شهیدان ، عطر و بوی شهادت را زنده نگاه دارند .

جلالی در عین حال افزود: مدیریت و کارکنان این سازمان به خادمی شهداء و خانواده‌های معظم این دلاوران و اسوه‌های ایثار و مقاومت افتخار می‌کنند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس این شهیدان و امام راحل، از هیچ کوششی برای خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهداء، تلاش برای ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و مقاومت و دیگر اقدامات فروگذار نخواهند بود.

گفتنی است آغاز مراسم نکوداشت هفته دفاع مقدس از آئین معنوی دعای عرفه ( که در محل حسینیه اعظم شهدای وادی رحمت تبریز برگزار می شود) خواهد بود.


 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.