روایت ابوطالب از بازی در فیلم محمد رسول‌الله (ص)

مهدی پاکدل، بازیگر فیلم فاخر محمد رسول‌الله (ص) گفت: بازی در این فیلم برایم حس جاودانگی وصف‌ناشدنی به همراه آورده است/ مجیدی، شاعرانه و عاشقانه فیلمش را ساخت.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از نسیم، بازیگر نقش ابوطالب، عموی پیامبر (ص) در فیلم محمد رسول الله (ص)  اظهار داشت: از جمله مکان هایی که ما کار فیلم برداری را انجام دادیم می توانم به عسلویه، بیابان های کاشان و همچنین شهرک دفاع مقدس اشاره کنم.


پاکدل اضافه کرد: بعد از انجام گریم، چهره همانی بود که مدنظر آقای مجیدی بود.

به گفته این بازیگر سینما نکته دیگر اینکه در خصوص آمادگی برای بازی در فیلم تمرینات از هفته پس از بستن قرارداد آغاز شد. این تمرینات شامل سوارکاری و شمشیر بازی بود. در نهایت برای بازی در فیلم محمد رسول الله (ص) آماده شدیم.


وی افزود: ماندگاری و جاودانه شدن حس وصف ناشدنی است و بسیار خوشحال هستم که توانسته ام در چنین نقش و فیلمی بازی کنم. در حقیقت از بازی در فیلم محمد رسول الله (ص) بسیار راضی و خوشحال هستم زیرا کمتر پیش خواهد آمد تا بازیگریی در چنین نقشی بازی کند.

 

 

فیلم محمد رسول الله (ص) شاعرانه ساخته شده است

پاکدل ادامه داد: همکاری با آقای مجید مجیدی هم بسیار لذت بخش بود و تلاش کردم تا در به تصویر کشیده شدن بخشی از نام بزرگ محمد رسول الله بر روی پرده سینما با بازی خود نقشی هر چند کوچک ایفا کنم.

او با اشاره به مدیریت کارگردان بر تک تک لحظات و تمام عوامل فیلم تاکید کرد:  اشراف کامل مجید مجیدی بر روی این پروژه برای خلق آن تصویری که در ذهن خود داشتند حاکی از این بود که نه کاری صرفا تاریخی بلکه قرار است اثری شاعرانه و فاخر تولید شود.

این بازیگر خاطرنشان کرد: بخش هایی که در لوکیشن اصلی فیلم محمد رسول الله (ص) بازی می کردیم جزو روزهای خوب و آسان کار ما در این پروژه بود. زیرا ما چندین روز در کلوت های کرمان از جمله شهداد کرمان کار می کردیم که بنابر نظر کارشناسان از گرمترین نقاط روی سطح زمین است.

وی در پایان تصریح کرد: از جمله مکان هایی که ما کار فیلم برداری را انجام دادیم می توانم به عسلویه، بیابان های کاشان و همچنین شهرک دفاع مقدس اشاره کنم که صحنه هایی از این فیلم برداشت شده است. ولی روزهایی که در لوکیشن اصلی فیلم بود را می توانیم جزء روزهای آسان کاری خود محسوب کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *