رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

تبیین فرهنگ دفاع مقدس برای آشنایی نسل جدید ضروری است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای تبیین ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس ذکر کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، ارسلان فتحی‌پور صبح امروز در حاشیه دیدار جمعی از ایثارگران اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که باید با راهکارهای مناسب و به نحو شایسته نسل جدید را که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند آشنا نماییم و هفته مقدس بهترین فرصت برای فضاسازی مناسب در این زمینه است.

وی گفت: همه ما مدیون شهدای ۸ سال دفاع مقدس، ایثارگران و رزمندگان و جانبازان عزیز هستیم و امنیت و اقتدار و صلابت امروز ما در سایه ایثارگری‌های آنهاست، باید این حماسه‌ها را پاس بداریم.

نماینده کلیبر، هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی افزود: هشت سال دفاع مقدس به فرماندهی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام تنها جنگی بود که ملت ایران با سلاح ایمان و تقوی بر دشمن تا بن دندان مسلح غلبه کرد و نگذاشت حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان به اشغال دشمن درآید و نهایتاً در مقابل سلاح ایمان و تقوی دشمن به زانو درآمد.

این مقام مسئول یادآور شد: نباید این ایثارگری‌ها از یاد برود بلکه با برنامه‌های متعدد و نشان دادن این ایثارگری‌ها به نسل جدید این فرهنگ را به نسل جدید منتقل کنیم.

وی، تأکید کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و پایداری در جامعه طنین‌انداز است قطعا دشمنان نظام و انقلاب دوباره چشم طمع و دست‌اندازی به کشورمان را نخواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.