اعتراض شیاری به روند شورا؛

زمانی که اعضای شورا با اشاره برخی رای خود را عوض می کنند آیا می توان صحبتی از نظارت کرد؟

متاسفم که وقتی منافع اعضای شورا و عضویت شان در کمیته ها و کمیسیونها با چالش روبرو می شود همه اعضای محترم مخالفت و اعتراض می کنند اما هیچ کس صحبت از نظارت اساسی و واقعی نمی کنند

به گزارش تبریز بیدار، شیاری در جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز ضمن تبریک ایام بازگشایی مدارس و تقدیر از فرهنگیان محترم و همچنین تبریک هفته دفاع مقدس از تمام زحمات ایثارگران که با خون خود تامین آسایش و امنیت جامعه کردند تقدیر و تشکر نمود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با بیان اینکه در دو سال گذشته هیچ نظارتی از طرف شورا نبوده است افزود: متاسفم که وقتی منافع اعضای شورا و عضویت شان در کمیته ها و کمیسیونها با چالش روبرو می شود همه اعضای محترم مخالفت و اعتراض می کنند اما هیچ کس صحبت از نظارت اساسی و واقعی نمی کنند.

شیاری ضمن اعتراض به روند شورا گفت : چرا اعضای محترم مصوبه کمیته کارگری را در یکسال گذشته پیگیری نکرده و در بایگانی قرار گرفته است؟ چرا اعضای شورا در بحث سرمایه گذاری میلیاردها تومان از منافع شهر که در هاله ای از ابهام است نظارت نمی کنند؟ چرا اعضای شورا در مورد کمیسیون توافقات نظارت نکردند؟ چرا اعضای شورا بر عدم پرداخت حقوق پرسنل که با تاخیر دو هفته ای پرداخت می شود نظارت نمی کنند؟ چرا اعضای شورای شهر بر هزینه های شهرداری نظارت نمی کنند و …

وی بیان داشت: زمانی که اعضای شورا با اشاره برخی رای خود را عوض می کنند آیا می توان صحبتی از نظارت کرد؟.

این عضو شورا در پایان با بیان اینکه عضویت یک عضو در فلان شرکت یا کمیته و … دلیلی بر نظارت نبوده و تامین کننده منافع شهر نیست و چه بسا مباحث دیگری در این میان مطرح می شود، شیاری در پایان خواستار نظارت واقعی از طرف شورا  شد که با توجه به روال کنونی آن را بعید دانست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *