همسر جان باخته فاجعه منا:

آرزوی مرحوم محمد رضا جلالی برای پسرش چه بود؟

همسر مرحوم محمدرضا جلالی از حاجیان تبریزی جان باخته فاجعه منا، گفت: با توجه به اعتقادات قوی و علاقه شدید همسرم به اسلام و ائمه اطهار (ع)، وی آرزو داشت فرزندمان مصطفی را در مقام اجتهاد ببیند.

به گزارش  تبریز بیداربه نقل از ایرنا، ‘ر- شاکری’ گفت: با اینکه محمدرضا برای حج تمتع ثبت نام نکرده بود، اما در عرض پنج ماه قسمت شد به عنوان همراه یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس به این سفر معنوی و الهی مشرف شود.

وی با بیان اینکه شوهرش هیچ وقت بدون وضو نبود، ادامه داد: همیشه در حال عبادت و راز و نیاز بود و ارادت خاصی به پیامبر اسلام (ص) و اهل بیت ایشان داشت و روضه ائمه اطهار (ع) بر زبانش جاری می شد.
شاکری اظهار کرد: محمدرضا ارادت خاصی به شهدا داشت و همیشه آرزوی شهادت می کرد؛ تمام سکنات و رفتارش همانند یک انسان کامل بود.
وی با بیان اینکه شوهرش همیشه بر حجاب دخترش تاکید داشت، افزود: محمدرضا موقع اعزام به من گفت که به مکه مشرف می شود تا برای رسیدن فرزند کوچک مان مصطفی به مقام اجتهاد دعا کند.
در مراسم حج امسال دو نفر از حجاج آذربایجان شرقی در فاجعه غم بار منا و یک نفر از آنان نیز در حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام به دیدار معبود شتافتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *