با حضور در بین شرکت کنندگان جشنواره عکاسی فیروزه؛

فرماندار تبریز فیروزه ای شد

فرماندار تبریز به جمع پرتعداد عکاسان ششمین جشنواره عکس فیروزه پیوست.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، رحیم شهرتی فر با پیوستن به جمع عکاسان فیروزه، در این حرکت فرهنگی مشارکت نمود.


وی با ثبت نام در ششمین جشنواره ملی عکس فیروزه ضمن آشنایی با مراحل کار و فعالیت های صورت گرفته در این دوره از جشنواره گفت: تبریز شهری با قدمت کهن و فرهنگ ساز است و ثبت جلوه های متنوعی از این شهر برای ثبت در تاریخ اقدامی شایسته قدردانی و همراهی است.


شهرتی فر افزود: جشنواره عکس فیروزه در ادوار قبلی خود توانسته هزاران تصویر مختلف و متنوع از فرهنگ، آداب، رسوم، تاریخ، طبیعت و زندگی مردم سهر را ثبت نماید و این امر بسیار ارزشمند است.


فرماندار تبریز ضمن قدردانی از فعالان و دست اندرکاران جشنواره ملی عکس فیروزه در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، ابراز امیدواری نمود امسال هم شاهد هنرنمایی عکاسان فیروزه ای برای ثبت زیبایی های تبریز عزیز باشیم.


وی همچنین با ثبت نام در جشنواره نام خود را به عنوان یکی از عکاسان فیروزه ای ثبت نمود تا در اسکار عکاسی ایران مشارکت نموده باشد و جلوه هایی از شهر را در حافظه این حرکت فرهنگی ثبت نماید.


گفتنی است ششمین جشنواره ملی عکس فیروزه روز جمعه هفده مهرماه با خاتمه کار عکاسان و داوری عکسهای ثبت شده، به فعالیت خود پایان می دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *