شهردار منطقه یک خبر داد:

بهسازی قطعه پنجم اتوبان پاسداران تبریز در آستانه بهره برداری

شهردار منطقه یک از اجرای مراحل پایانی قطعه پنجم عملیات بهسازی و مقاوم سازی اتوبان پاسداران، خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، داوود بهرا گفت: عملیات بهسازی و مقاوم سازی اتوبان پاسداران به طول دو کیلومتر در قطعه پنجم با اتمام عملیات آسفالت تراشی و خاکبرداری عمقی وارد مرحلۀ عملیاتی و اجرائی شد.


شهردار منطقۀ یک تبریز ادامه داد: در این مرحله از طرح، با توجه به فرسودگی بستر و زیرسازی نامناسبی که در گذشته موجب بروز خسارات متعدد شده، بتن‌ریزی، تسطیح، زهکشی و مقاوم سازی اتوبان پاسداران به طول ۲ کیلومتر از آخر شهید بهشتی به طرف ایده لو در باند شمالی به مرحلۀ اجرا در آمده است.


بهرا ادامه داد: در راستای زمینه سازی مناسب جهت رفاه همشهریان گرامی، شهرداری منطقۀ یک کلانشهر تبریز اقدام  به خاکبرداری عمقی ۵ متری، زیرسازی، بسترسازی اساسی و اجرای  پروژه های  اساسی در سطح حوزه نموده که از آن جمله می توان به ترمیم، بهسازی، ایمن سازی و زهکشی حاشیۀ اتوبان پاسداران اشاره کرد.


وی در پایان گفت: تغییرساختار اساسی و ترمیم اتوبان پاسداران جز ضروری ترین امور شهری امروز است و در آینده ای نزدیک با اتمام کلیۀ قطعات این اتوبان شاهد آبادانی هرچه بیشتر در سطح منطقه خواهیم بود.


شایان ذکر است ، در راستای ایمن سازی ومقاوم سازی، اتوبان پاسداران شهرداری منطقۀ یک تاکنون در چندین مرحله و در مقیاسی کلان اقدام  به بازسازی و مقاوم سازی و بهسازی اساسی و آسفالت ریزی اساسی در اتوبان پاسداران نموده ودر حال حاضر نیز در چندین قطعه تداوم خواهد یافت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *