شهادت حضرت زهرا (س) افسانه است!

هتاکی استاد دانشگاه آزاد مشهد به حضرت زهرا(س)

یکی از اساتید دانشگاه آزاد مشهد در اقدامی هتاکانه ماجرای شهادت حضرت زهرا(س) را دروغ محض خواند و مبتنی بر سیاست انگلیسی‌ها، دانست.

به گزارش تبریز بیدار  به نقل از  تابناک، خانم ص.ن از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ماجرای در و دیوار با حمایت کارگزار سفارت انگلیسی ها در بهارستان تهران و در راستای اهداف آنان آغاز شده است، گفت: این موضوع را برای تفرقه میان شیعه و سنی ساخته اند.

وی افزود : حضرت زهرای زار و نزاری که ۴ بچه داشته و در ۱۸ سالگی رفته و به احتمال قوی سرطان کبد داشته چه کسی جرات داشته در را بکوبد به او !

وی اعتقادات اهل تسنن را نسبت به اهل تشیع بیشتر دانست و به دانشجویانی که به او انتقاد کردند با لحنی تند گفت: جناب عمر فردی قوی هیکل درشت و بسیار جنگاور و بسیار علاقمند به پیامبر بوده و با سیاست خودش توانست بسیاری و حتی یهودیها را جذب کند و اسلام را در بسیاری کشورها از ایران تا حتی چین، گسترش دهد.

وی ۲۵ سال خانه نشینی مولا علی (ع) را هم سیاسی خواند و افزود : ما پیرو هستیم نه صاحب دین ؛ صاحب دین ۲۵ سال خانه نشین بود که به خاطر سیاست و کار خانم عایشه، بود.

وی افزود : اسلام چرا ندارد ؟! موضوع اعتماد است ؛ سئوال پیش می آید اما چرا ندارد! تو چه کاره هستی صاحب دین خودش ۲۵ سال خانه نشین بود!

این مدرس دانشکده تربیت بدنی آزاد مشهد در ادامه تحریفات خود، خطاب به دانشجویان آنان را گردانندگان اصلی در جامعه یاد کرد که باید درباره دین بیشتر بخوانند تا بدانند!

گفتنی است فایل صوتی این خزعبلات و تحریفات این مدرس دانشگاه موجود است که به سبب عدم نشر بیشتر این توهمات و اباطیل فعلا از انتشار آن معذوریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.