با اعطای حکم توسط کمیساریای عالی محیط‌زیستی فرانسه

شهردار تبریز عضو زیست محیطی سازمان ملل شد

با حضور کمیساریای عالی محیط‌زیستی فرانسه، شهردار تبریز به عنوان عضو زیست محیطی سازمان ملل متحد منصوب شده و حکم خود را دریافت کرد.

به گزارش تبریز بیدار با حضور کمیساریای عالی محیط‌زیستی فرانسه، شهردار تبریز به عنوان عضو زیست محیطی سازمان ملل متحد منصوب شده و حکم خود را دریافت کرد.

کمیساریای عالی محیط‌زیستی فرانسه، با حضور در تبریز، حکم دایمی عضویت دکتر نجفی را به عنوان عضو زیست محیطی سازمان ملل متحد منصوب به وی اعطا کرد. 

شهردار تبریز در این مراسم، با بیان این‌که حل معظلات حوزه محیط زیست بدون همگرایی ملی و بین‌المللی میسر نیست، اظهار داشت: تبادل تجربیات کشورهای مختلف در خصوص مسایلی از قبیل آلودگی هوا، بحران کم‌ آبی و تاثیرات سوء فرآیندهای صنعتی، گره‌گشای بخش مهمی از معضلات شهروندی است.

وی با ابراز خرسندی از عضویت در بخش محیط‌زیست سازمان ملل‌متحد متذکر شد: امیدواریم با این اتفاق مبارک، بتوانیم گامی ارزنده در طرح و بررسی راهکارهای زیست‌محیطی کشور و شهرمان داشته باشیم.

کردوس، کمیساریای عالی محیط‌زیستی فرانسه نیز در این مراسم، ابراز امیدواری کرد عضویت دکتر نجفی در  سازمان زیست‌محیطی ملل‌متحد، فصل جدیدی در پیگیری موضوعات حوزه محیط زیست کشورمان باشد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.