در گفتگو با تبریز بیدار؛

آنالیزور سابق تراکتور سازان: تراکتور سازی شرایط لازم برای قهرمانی را دارد

آنالیزور سابق تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تراکتور سازی در فصل گذشته، بیشتر گلهای دریافتی خود را لحظه انتقال از حمله به دفاع دریافت کرد و دلیل آن انجام پرس از جلو و استفاده از بازیکنان حمله رو بیشتر در ترکیب تیم بود.

به گزارش تبریز بیدار،بهزاد بشتایم آنالیزور سابق تیم های تراکتور سازی در خصوص تحلیل خود از شرایط تراکتور سازی گفت: خوشبختانه امسال تمامی شرایط برای قهرمانی تراکتور محیا است. امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خوبی دارند که نسبت به سال گذشته تفاوت زیادی دارد.  اضافه شدن بازیکنان سرباز و آماده شدن زمین چمن اختصاصی عوامل مهی برای موفقیت یک تیم است. شرایط مالی تیم نیز نسبت به فصل گذشته بهتر شده است.


وی ادامه داد: تراکتور سازی در فصل گذشته، بیشتر گلهای دریافتی خود را لحظه انتقال از حمله به دفاع اتفاق افتاد و دلیل آن انجام پرس از جلو و استفاده از بازیکنان حمله رو بیشتر در ترکیب تیم بود. امیدوارم امسال این مسایل حل شود .


بشتایم بیان کرد: پس از ضایع شدن حق تراکتور در فصل گذاشته، تمامی مسولین و هوادران یک دل هستند تا تراکتور قهرمان لیگ شود و به حق خود برسد .جدایی از تراکتور جزو خاطرات بد زندگیم بود.  امیدوارم تراکتور امسال با شرایط خوبی که دارد به حق خود برسد.


وی در مورد آینده کاری خود و حضور در کنار خطیبی افزورد:به علت مشغله کاری نتواستم آقای خطیبی را همراهی کنم ولی آرزوی موفقیت برای او  و کادر فنی اش دارم . به احتمال زیاد در یکی از تیم های شهرم مشغول بکار شوم چون من با فوتبال زندگی میکنم و عاشق کار کردن هستم و نمی توانم از فوتبال دور بمانم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *