عضو هئیت رئیسه شورای شهر تبریز خواستار شد

استفاده از حیاط مدارس تبریز به عنوان پارکینگ موقت در فصل تابستان

عضو شورای اسلامی شهر تبریز خواستار استفاده از حیاط مدارس محدوده تاریخی و مرکزی تبریز در فصل تابستان به عنوان پارکینگ موقت خودروها شد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، سعید محدث با اشاره به آغاز موج ورود گردشگران تابستانی به تبریز بعد از اتمام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: استفاده از حیاط مدارس به عنوان پارکینگ موقت برای گردشگران تابستانی تبریز می‌تواند مشکل کمبود جا برای اتومبیل‌های گردشگران در این مناطق را به خوبی حل کند.


عضو شورای شهر تبریز با اشاره به وضعیت مرکز انتقال خون روبه‌روی مسجد کبود تبریز گفت: مرکز اهدای خون روبه‌روی مسجد کبود با عمر ۵۰ ساله خود در برابر یک زلزله استحکام لازم را ندارد و نابود می‌شود.

محدث گفت: مراکز خون‌گیری در همه مواقع به خصوص مواقع بحرانی باید آماده باشند اما این مرکز با عمر ۵۰ ساله خود با اولین زلزله به آوار تبدیل می‌شود.

وی افزود: شهرداری تبریز در مناطق مختلف تبریز خانه‌های سلامت ایجاد کرده است که سازمان انتقال خون با توافق با شهرداری می‌تواند در این خانه‌های سلامت مستقر شده و نسبت به انجام وظایف ذاتی خود اقدام کند که این اقدامی بدون هزینه برای شهرداری و سازمان انتقال خون خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *