یک تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای خبر داد

تولید بازی رایانه‌ای با محوریت مبارزه با ماده مخدر شیشه

یک تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای از تولید بازی رایانه‌ای «قتل در کوچه‌های طهران ۱۳۹۴» با محوریت مبارزه با ماده مخدر شیشه خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، در خصوص تولید بازی رایانه‌ای «قتل در کوچه‌های طهران ۱۳۹۴»، اظهار کرد: این بازی مراحل ساخت خود را پشت سر گذاشته و آماده ارائه در جشنواره بازی رایانه‌ای است.


وی ادامه داد: این بازی نسخه دوم بازی قتل در کوچه‌های طهران ۱۳۱۲ است که در چندین جشنواره برنده جایزه‌های متعدد شده و استقبال خوبی از آن صورت گرفت به طوری که جزو پرفروش‌ترین بازی‌های داخلی بود و در سال ۱۳۹۰ بهترین بازی از دیدگاه منتقدین اعلام شد.

این تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای گفت: دومین نسخه از این بازی‌، با محوریت مبارزه با مواد مخدر و بخصوص ماده مخدر شیشه و بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. در این بازی فرد معتادی که بر اثر استفاده از شیشه دچار توهم شده و افراد خانواده خود را به قتل رسانده بود، تصمیم می‌گیرد عاداتی که باعث این کار شده را از بین ببرد و در این راه مسببان را مجازات کند لذا با آنها وارد مبارزه می‌شود.

وی افزود: در این روند کارآگاهی نیز وارد ماجرا می‌‌شود که قصد دارد وی را دستگیر کند؛ این بازی هزار و ۸۰۰ سطر دیالوگ، ۳ ساعت دوبله و ۳۳ کاراکتر فرعی دارد. بازی قتل در کوچه‌های طهران ۱۳۹۴، بعد از ماه مبارک و اوایل مرداد به بازار عرضه می‌شود و از معدود بازی‌هایی است که ناشر داخلی دارد. تیراژ اولیه این بازی ۴۰ هزار نسخه است که تجدید و افزایش آن بستگی به استقبال از آن دارد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *