رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خبر داد

آغاز دور دوم سفرهای تابستانی از این هفته/ آمادگی کامل پلیس راهور برای تسهیل تردد در استان‌های شمالی و همجوار

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آمادگی کامل پلیس راهور برای انجام مأموریت در ایام عید سعید فطر در استان‌های شمالی و همجوار خبر داد و گفت: از بعدازظهر روز چهارشنبه این هفته تعداد زیادی از هموطنان سفرهای عید فطر خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس ،سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در نشست خبری پیرامون تمهیدات پلیس برای دومین مرحله سفرهای تابستانی، اظهار داشت: اجرای مرحله اول طرح سفرهای تابستانی تا قبل از ماه مبارک تمام شد و این مرحله دوم اجرای طرح تابستانی سفرها را با هماهنگی کلیه دستگاه‌های امدادی و خدماتی و با محوریت پلیس اجرا خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا تصریح کرد: جلسات هماهنگی با کمیسیون ایمنی راه و تمامی دستگاه‌های مسئول انجام شده و ان‌شاءالله شاهد کاهش تصادفات، تلفات و خسارات در تابستان ۹۴ خواهیم بود.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی با بیان این مطلب که در آستانه عید فطر هستیم، ادامه داد: قطعاً تعدادی از هموطنان به خصوص پایتخت‌نشینان برای عزیمت به زادگاه خود برنامه‌ریزی می‌کنند و همچنین بعد از اتمام عید سعید فطر به خصوص در شهر تهران، حجم بالایی از سفرها را شاهد خواهیم بود.

سردار مهری تصریح کرد: برآورد پلیس این است که در طی چند روز تعطیلی عید سعید فطر قاعدتاً شاهد این هستیم که از روز چهارشنبه این هفته بعضی از هموطنان سفرهای عید سعید فطر خود را آغاز می‌کنند و به همین خاطر پلیس راهور ممنوعیت و محدودیت‌های تردد را در برخی محورها اجرا خواهد کرد.

وی به بیان ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها پرداخت و بیان داشت: این ممنوعیت و محدودیت‌ها در برخی جاده‌ها به خصوص محورهای شمالی، جاده کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه و برخی محورهای دیگر خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: همه همکاران ما در پلیس راهور در راستای انجام مأموریت خود برای ایام تعطیلات عید سعید فطر از روز چهارشنبه با آمادگی کامل در استان‌های شمالی و استان‌های همجوار حضور فعال دارند تا با اجرای خدمات بیشتر و مضاعف و به کارگیری تجهیزات انسانی بتوان سفر خوبی را برای هموطنان رقم زد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *