تجلیل از آیت الله شبستری و رونمایی از آثار علمی وی

همایش گرامیداشت سالروز سفر رهبری به آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: همایش گرامیداشت سالروز سفر رهبری به آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین حسن کاملی‌فر بعداز ظهر دیروز در نشست خبری به تشریح برنامه‌های برگزاری نخستین همایش گرامیداشت سفر رهبری به استان پرداخت.

وی با بیان اینکه تجلیل از ولی‌فقیه در حقیقت تجلیل از امام زمان (عج) است، گفت: این امر از اعتقادات شیعه است که با این اعتقاد این گرامیداشت به عنوان یک وظیفه دینی صورت می‌گیرد.

کاملی‌فر یادآور شد: نخستین همایش گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به آذربایجان‌شرقی پنجم مرداد ماه در تبریز برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: این همایش با حضور اکثر نهادهای استانی و با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی اجرا می‌شود.

تجلیل از آیت الله شبستری نماینده فقیه در آذربایجان‌شرقی / رونمایی از آثار علمی آیت الله شبستری کتاب ولایت فقیه و سبک زندگی


وی ادامه داد: در این همایش نقش  فقیه ارجمند، آیت الله مجتهدشبستری در آذربایجان‌شرقی مورد توجه قرار گرفته و از وی نیز  تجلیل می‌شود.

کاملی‌فر بیان کرد: هشت کمیته برای این همایش در نظر گرفته شده که کمیته علمی یکی از این کمیته‌ها است و تاکنون نزدیک ۲۰ مقاله به دبیرخانه همایش رسیده و تا ۲۵ تیرماه فرصت دریافت مقاله است.

وی افزود: پس از اتمام مهلت ارسال مقاله‌ها، کار بررسی این مقالات انجام می‌شود و مقالات برتر در بخش علمی همایش بررسی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا با یادآوری تاخیر ۲۰ ساله در برگزاری این همایش یادآور شد: در این سال‌ها غفلتی صورت گرفته و تلاش می‌شود تا در سال‌های آتی با برگزاری این همایش موضوعات مهم بررسی می‌شود.

این مسئول با اشاره به محورهای برگزاری این همایش تصریح کرد: نقش مقام معظم رهبری در وحدت ملی و نیز برکات سفر رهبری به استان در این همایش مورد توجه قرار می‌گیرد.

کاملی‌فر اظهار داشت: در این سفر از آثار علمی آیت الله مجتهد شبستری، امام جمعه تبریز رونمایی می‌شود که کتاب ولایت فقیه و سبک زندگی از عناوین این کتاب‌ها است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *