تازه‌ترین اخبار از فیلم جدید حاتمی‌کیا

آغاز فیلمبرداری «بادیگارد» از امروز در منزل «حیدر»/ ۱۵ روز دیگر بدلکاران «جیمز باند» چپ می‌شوند

از امروز فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» در منزل «حیدر» کاراکتری که پرویز پرستویی ایفاگر نقش آن است آغاز شده و از ۱۵ روز دیگر فیلمبرداری صحنه‌هایی که مربوط به گروه «بدلکاران ۱۳» است، آغاز خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا قرار است از امروز در یک لوکیشن داخلی که منزل «حیدر» کاراکتری که پرویز پرستویی آن را بازی می‌کند آغاز شود. پرویز پرستویی در این فیلم سینمایی مسئولیت تیم محافظان را بر عهده دارد.

بر پایه این گزارش از ۱۵ روز دیگر فیلمبرداری صحنه‌های خارجی این فیلم سینمایی از سر گرفته خواهد شد با این تفاوت که قرار است در آن زمان صحنه های مربوط به جلوه های ویژه فیلم سینمایی «بادیگارد» که شامل بدلکاری، موتور سواری و چپ کردن ماشین است توسط گروه بدلکاری ۱۳به سرپرستی ارشا اقدسی و مهسا احمدی انجام شود.

در این فیلم سینمایی پرویز پرستویی در نقش «حیدر» مریلا زارعی در نقش «راضیه» همسر پرستویی ایفای نقش می‌کنند. دیبا زاهدی ایفاگر نقش «مریم» دختر خانواده و پدرام شریفی در نقش «الیاس» داماد خانواده است. بابک حمیدیان نیز در این فیلم سینمایی ایفاگر نقش فردی در جایگاه یک نخبه هسته‌ای است.

محمود عزیزی،فرهاد قائمیان،امیر آقایی،کامران نجف‌زاده،افسانه ناصری،سیداحسان امانی،امیر محمدی،علی گلبهاران،حامد شیخی دیگر بازیگران «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا هستند.

براساس این گزارش،پیش از این فیلمبرداری این فیلم سینمایی در فرودگاه مهرآباد و بیمارستان ۵۰۱ ارتش انجام شده است. این فیلم سینمایی جلوه‌های ویژه خاصی دارد که طبق گفته محسن روزبهانی قرار است در آن عملیات‌های انتحاری نیز انجام شود همچنین وی اعلام داشت ۲۵ روز است که در انتظار صدور مجوز استفاده از این چاشنی ها است اما هنوز جوابی از نهادهای مربوط دریافت نکرده است.

فهرست عواملی که تاکنون همکاری‌شان با ابراهیم حاتمی‌کیا در این پروژه قطعی شده بدین شرح است: نویسنده و کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، مدیر تولید: محمدصادق آذین، مدیر پروژه: احسان محمدحسنی، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوین: مهدی حسینی‌وند، طراح صحنه و لباس: دکتر محمدرضا شجاعی، طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر جلوه‌های ویژه: هادی اسلامی، گروه بدلکاران: ارشا اقدسی، مهسا احمدی، مدیر برنامه‌ریزی: علیرضا صالحی، بازیگردان:رضا بختیاری، عکاس: اسماعیل حاتمی‌کیا، مدیر تدارکات: محمدرضا صادق، مستندسازی پشت‌صحنه: یوسف حاتمی‌کیا و مجری‌طرح: پژمان لشکری‌پور.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.