پس از توافق اولیه؛

معرفی کامل بازیکن دورگه مد نظر تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز+ تصاویر

بازیکن استرلیایی- فلیپینی مد نظر تراکتور سازان قرار داشته و توافقات اولیه حاصل شده است.

به گزارش تبریز بیدار،ایان رمزی، بازیکن دورگه استرالیایی – فلیپینی که در پست دفاع چپ بازی می کند، مورد توجه تونی اولیویرا قرار گرفته است.

 این بازیکن در حال حاضر در ایران حضور داشته و مذاکرات مسئولین باشگاه تراکتور سازی با رمزی ادامه دارد که به توافق های اولیه رسیده اند.

یان رمزی ۲۷ سال دارد و با قدی حدود ۱۸۰ سانتیمتری می تواند در پست دفاع چپ، هافبک چپ بازی کند.

وی سابقه بازی در تیم هایی همچون ملبورن سیتی ، آدلاید یونایتد و سیدنی اف سی را در کارنامه خود داشته و در ۹ بازی لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.

بازی کردن در کنار ستارگان بزرگ دنیای فوتبال همچون داوید ویا و هری کیول از خاطرات این بازیکن محسوب می شود.

آخرین تیم فوتبال ایان رمزی، ملبورن سیتی بوده است که در ۴۵ بازی به میدان رفته و توانسته ۲ گل به ثمر برساند.

این بازیکن به صورت حرفه‌ای در سال ۲۰۰۶ و از تیم لیانلی ولز وارد دنیای فوتبال شده است و به مدت ۴ سال در تیم‌های جوانان بازی کرده است. رمزی دوسال ابتدایی این دوران را در تیم‌های بریتانیایی از کشورهای ولز و اسکاتلند بازی کرده و پس از این دو سال به کشورش بازگشته و در تیم‌های جوانان المپیک سیدنی و اف سی سیدنی عضویت داشته است.

مدافع دو رگه استرالیایی و فیلیپینی در سال ۲۰۱۰ در دو تیم بزرگسالان اف سی سیدنی و المپیک سیدنی که در تیم جوانان آنها نیز حضور داشت، بازی کرده است. او در تیم اف سی سیدنی تنها یک بازی به میدان رفته و در تیم المپیک سیدنی نیز با انجام ۳۷ بازی اولین گل رسمی خود را نیز در رده باشگاهی در این تیم به ثمر رسانده است.

رمزی سپس راهی آدلاید یونایتد دیگر تیم استرالیایی شده و تا سال ۲۰۱۳ به مدت ۳ فصل در این تیم عضویت داشت. او در این مدت در ۸۲ بازی رسمی برای آدلاید به میدان رفته و ۱۱ گل به ثمر رساند.

رمزی در سال ۲۰۱۳ با قراردادی به تیم ملبورن سیتی پیوست. این بازیکن طی دو فصل ۴۵ بازی برای این تیم انجام داد و ۳ گل نیز با پیراهن این تیم به کارنامه گل‌های باشگاهی‌اش اضافه کرد.

ایان رمزی در سال ۲۰۱۵ با پذیرفتن ملیت فلیپینی به تیم ملی این کشور دعوت شد و در دو بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیراهن فلیپین در مقابل تیم‌های بحرین و یمن بازی کرد.

فلیپین در هر دو بازی به پیروزی رسید و نکته جالب این دو بازی گلزنی رمزی در بازی دوم مقابل یمن بود که یکی از دو گل تیم کشورش را به ثمر رسانده و نقش پررنگی در پیروزی تیمش ایفا کرد.


Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *