معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز:

عملیات احداث بازارچه های محلی در مناطق مختلف تبریز بزودی آغاز می شود

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: با همکاری و مشارکت مناطق و شهرداری مرکز و سازمان میادین احداث بازارچه های محلی به زودی عملیاتی خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریار نیوز ، محبوب عبدالله پور گفت : در راستای احداث بازارچه های محلی ، مناطق ده گانه شهرداری باید لیست زمین های اعلامی خود را پس از تایید معاونت های حمل و نقل و شهرسازی مرکز در اختیار سازمان میادین قرار دهند و مکان هایی انتخاب شود که مردم به آن ها بیشترین نیاز را دارند.


عبدالله پور افزود: برابر دستورالعمل اجرایی سال ۹۴ اعتبارات احداث این بازارچه ها به صورت متمرکز و توسط شهرداری مرکز اعمال گردد و یا توسط شهرداری مرکز به حساب سازمان میادین واریز گردیده و با پیشرفت فیزیکی و تایید صورت وضعیت توسط معاونت فنی و عمرانی، سازمان میادین از سهم مناطق و مرکز پرداخت شود.


وی در خصوص مکان یابی محل های احداث بازارچه عنوان کرد :باید محل هایی جهت احداث بازارچه های محلی انتخاب گردد که تاثیر شهری داشته باشد این مکان ها باید توسط شهرسازی و سازمان ترافیک تایید گردد و توجه به فرا منطقه ای بودن این محل ها امری ضروری است که لزومأ شامل یک منطقه نباشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *