در گفتگویی/

بازیکن تونسی سرخ پوشان: تراکتور سازی بهترین تیم ایران است/ امیدوارم آقای گل لیگ برتر شوم

بازیکن تونسی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تراکتور سازی را بهترین تیم لیگ برتر ایران دانسته و به اینجا آمدم تا به منظور رسیدن تراکتور سازی به جام قهرمانی کمک کنم.

به گزارش تبریز بیدار، حمزه یونس، بازیکن جدید تیم تراکتورسازی درباره پیوستنش به تیم تراکتورسازی اظهار داشت: هم ازنظر داشتن بازیکنان حرفه‌ای و هم ازنظر داشتن هواداران فوق‌العاده تیم تراکتورسازی را بهترین تیم ایران تشخیص داده و به این تیم پیوستم.

وی افزود: اطلاعاتی را هم از تراکتورسازی دارم و می‌دانم که این تیم سال گذشته در آستانه قهرمانی قرار داشت. من امسال به اینجا آمده‌ام تا به قهرمانی تراکتور در لیگ برتر کمک کنم و امیدوار هستم که بتوانم در این تیم به عناوین و موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنم.
بازیکن تیم تراکتورسازی با ابراز امیدواری برای تبدیل‌شدن به جایگزینی مناسب برای لوسیانو ادینهو خاطرنشان کرد: من خیلی امیدوار هستم که بتوانم عنوان آقای گلی را برای تراکتورسازی کسب کنم اما مهم‌تر از کسب عنوان آقای گلی برای من قهرمانی تراکتورسازی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران و سایر مسابقات است که در مرحله اول برای موفقیت تیمم تلاش می‌کنم و پس‌ازآن تلاشم را برای کسب این افتخار برای تیمم می‌کنم تا بهترین گلزن مسابقات هم از تراکتورسازی باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *