پس از مراسم برترین های لیگ برتر؛

پیام مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز درخصوص انتخاب بعنوان اخلاق مدارترین باشگاه

مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از انتخاب به عنوان اخلاق مدارترین باشگاه لیگ برتری، پیامی را صادر کردند.

به گزارش تبریز بیدار، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز و حمید حسین زاده، رئیس هیات مدیره این باشگاه در پیام های جداگانه ، کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه فوتبال ایران توسط گسترش فولاد تبریز را تبریک گفتند.

 باشگاه گسترش فولاد تبریز در مراسم انتخاب برترین های لیگ برتر به عنوان اخلاق مدار ترین باشگاه انتخاب شد.

پیام مالک این باشگاه:

بأسمه تعالی
کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه فوتبال ایران توسط باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز ، دلیلی بر اثبات پایبندی بر اصول و هدف تعیین شده در آغاز حرکت مان است. هدفگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز از بدو فعالیت، کمک به اعتلای ارزش های اخلاقی بوده و بر این باوریم که سرمایه گذاری در ورزش، عمل به رسالت اجتماعی و فرهنگی است. خداوند متعال را شاکریم که در این ایام شاهد درستی گام هایمان در راه حقیقت هستیم و بخشی از وظیفه دینی و اخلاقی خود را به معرض ظهور رسانده ایم.
کسب این افتخار توسط باشگاه گسترش فولاد تبریز، موفقیتی برای ورزش آذربایجان محسوب می شود و ضمن عرض تبریک و تهنیت به مسئولان عالی استان، از تلاش های تمامی دست اندرکاران گروه توسعه سرمایه گذاری دریک و باشگاه گسترش فولاد، تشکر می نمایم.
بی شک، با کسب این عنوان، تعهد به مسئولیت کسب موفقیت های روز افزون توأم با اعتلای ارزش های اخلاقی بیش از پیش خواهد بود و تحقق این امر، همراهی و حمایت مسئولان استان و تلاش مضاعف مدیران و دست اندرکاران باشگاه گسترش فولاد را می طلبد.
سعادتمندی در این مسئولیت خطیر را از پیشگاه حق تعالی مسألت دارم.
محمدرضا زنوزی

پیام رئیس هیات مدیره باشگاه:

بأسمه تعالی
هدف و سیاست گذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز از آغاز فعالیت، تلاش در راستای ارج نهادن به ارزش های دینی و اخلاقی بعنوان اهداف اجتماعی و فرهنگی بوده است. به بیانی دیگر دلیل و بهانه فعالیت باشگاه گسترش فولاد اعتلای ارزش های اخلاقی در جامعه است. زیرا که اعتقاد ما بر این است که کسب مقام و پیروزی را باید در هدف اصلی ورزش یعنی اغنای فرهنگی جامعه دنبال کرد.
کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه فوتبال ایران توسط باشگاه گسترش فولاد تبریز، تاییدی بر تعهد تمامی ارکان باشگاه در طول مدت فعالیت هشت ساله، بر خط مشی اعتلای ارزش های اخلاقی است.
از این رو، ضمن تشکر از حمایت ها و رهنمود های مالک محترم باشگاه و تبریک کسب این افتخار، از تلاش های مدیریت باشگاه، سرمربی، سرپرست و بازیکنان تیم و همچنین عوامل اجرایی باشگاه، تشکر نموده و قدردان تمامی عزیزان بوده و بهروزی و کسب توفیق روز افزون را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
حمید حسین زاده

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *