در گفتگو با تبریز بیدار؛

اختصاصی/ بازیکن تراکتور سازی: حق تراکتور سازی ضایع شده است/ امیدوارم اولین مسابقه همراه با پیروزی باشد

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی می گوید که تراکتور سازی می توانست به عنوان تیم برتر در لیگ برتر فصل چهاردهم انتخاب شود.

به گزارش تبریز بیدار، میر هانی هاشمی، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص شرایط این تیم در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر، گفت: خدارا شکر شرایط تراکتور سازی، خیلی خوب بوده و تمرینات مفیدی را پشت سر گذاشته ایم. اردویی را در تهران برگزار کرده و سه دیدار تدارکاتی نیز انجام شد.

وی ادامه داد: فکر می کنم کادر فنی در اردوی تهران به خواسته های خود رسیده است. انشالله تمرینات را با قدرت تا روز بازی مقابل نفت تهران ادامه خواهیم داد. 

مدافع سرخ پوشان تبریزی درباره دیدار تیمش مقابل نفت تهران که روز جمعه در تبریز برگزار خواهد شد، بیان کرد: بازی سختی در مقابل نفت تهران خواهیم داشت ولی همه بازیکنان خوب تمرین کرده و تلاش می کنند تا انشالله گام اول را محکم برداشته و سه امتیاز کسب شود. سعی می کنیم با شناخت خوب مقابل حریف در میدان مسابقه حاضر شویم. 

هاشمی در خوصوص حضور هواداران تیمش در ورزشگاه، اظهار داشت: از همه هواداران درخواست می کنم در ورزشگاه حضور داشته باشند و تیمشان را حمایت کنند، زیرا سه امتیاز در اولین بازی لیگ برتر اهمیت دارد. امیدوارم لیگ برتر را با پیروزی شروع کنیم. 

مدافع تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در خصوص مراسم برترین های لیگ برتر فصل چهاردهم و اینکه آیا تراکتور سازی استحقاق اتخاب به عنوان برترین تیم را داشت؟، گفت: بله، صد در صد تراکتور سازی می توانست به عنوان برترین تیم فصل چهاردهم لیگ برتر انتخاب شود. فکر می کنم حق تراکتور سازی در انتخاب برترین های لیگ برتر ضایع شده است. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *