نشست خبری؛

سرمربی تراکتور سازی: بی نهایت تلاش می کنیم/ هواداران قدرت اصلی تیم هستند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: امیدوارم بازیکنان جدید با شرایط تیم هماهنگ شوند و نهایت تلاشمان را برای موفقیت به کار گرفته ایم.

به گزارش تبریز بیدار، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نفت تهران، گفت: بازی های لیگ برتر همیشه سخت بوده و دیدار فردا نیز یکی از آنها می باشد. نفت تهران یکی از تیم های مدعی بوده و تیم سازماندهی شده است. بازیکنان نفت تهران در ضربات ایستگاهی و انتقال توپ، قوی هستند ولی ما نیز برنامه هایی برای اذیت کردن بازیکنان حریف داریم.

وی ادامه داد: نفت تهران مربی دارد که خیلی خوب کار می کند و آنها تیم خطرناکی هستند. نقاط قوت خود را در مورد ضربات ایستگاهی ادامه خواهند داد. بازیکنان نفت تهران سرعت خوبی در زمین دارند ولی ما منتظر نمی شویم که هر کاری می خواهند انجام بدهند. تراکتور سازی نیز نقاط ضعف و قدرت خود را دارد ولی کار کرده ایم که از لحاظ سازماندهی خوب باشیم.

اولیویرا، اظهار داشت: پروسه درست کردن یک تیم در یک یا دو هفته عملی نمی شود. بازیکنان تراکتور سازی در هفته گذشته کامل شدند، در حالی که تمرینات بدنسازی را با ۱۰ یا ۱۱ بازیکن آغاز کردیم. ما زمان برای بهتر شدن نیاز داشتیم ولی زمان زیادی نبود. ما کار های زیادی در پیش داریم و آماده شروع مسابقات هستیم.

وی ادامه داد: ما باید اتفاقات رخ داده در دیدار پایانی فصل گذشته را فراموش کرده و به آینده فکر کنیم.

اولیویرا، بیان کرد: ما بازیکنانی را خواسته بودیم که برخی از آنها به دلیل رقم بالای قرارداد و برخی نیز به باشگاه های دیگری رفتند که نتوانستیم آنها را جذب کنیم. لیستی را تهیه کرده بودیم. بازیکنان در اوایل فصل نقل و انتقالات تیم آینده خود را انتخاب نمی کنند و نگه می دارند تا در روز های پایانی، قیمت های بالایی را مطرح کنند و می توانم بگویم برخی بازیکنان، ما را بازی دادند.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، گفت: باشگاه نتوانست با بازیکنان خارجی سال گذشته به توافق برسند. ادینهو آقای گل لیگ برتر فصل گذشته بود که در لیگ خارجی بازی خواهد کرد. سعی کردیم بازیکنان جایگزینی را انتخاب کنیم که کیفیت تیم بالا برود که امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: تمام سعی خودمان را به کار می گیریم تا بازیکنان خارجی جدید با شرایط تیم، هماهنگ شوند. با تلاش بی نهایت می خواهیم موفق شویم.

اولیویرا در خصوص دروازه بانان جوان تیمش، بیان کرد: دو دروازه بان جوان نیز در تیم داریم که سعی می کنیم به نحو احسن از آنها در فصل پانزدهم لیگ برتر استفاده کنیم.

سرمربی تراکتور سازان، اظهار داشت:من خسته نمی شوم که بگویم، هواداران قدرت اصلی تیم هستند و در همه دنیا نیز به همین شکل است. تمام قدرتمان را به کار گرفته تیم تا خواسته های آنها را انجام بدهیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *