فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی خبر داد

متلاشی شدن ۸ باند ‌‌توزیع عمده مواد مخدر در آذربایجان‌شرقی

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از ‌شناسایی و متلاشی شدن ۱۱ ‌باند فعال در امر توزیع عمده مواد این استان خبر داد و گفت: ‌‌برخورد با وارد‌کنندگان عمده مواد اولویت بعدی نیروی انتظامی است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، سردار محسن حسن‌خانی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:در چهار ماهه امسال بیس از ۱۱ هزار معتاد متهاجر استان جمع آوری و ۵ هزار و ۶۰۰ نفر نیز تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده است.

وی افزود: در بحث شبکه‌های توزیع کنندگان خرد مواد مخدر اقدامات گسترده‌ای انجام و بیش از ۲ هزار نفر در این مدت دستگیر و با تشکیل یک‌هزار و ۹۰۰ تحویل مراجع قضایی شده است.

سردار حسن‌خانی گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته ۱۰۰کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه ۳۰ نفر در استان آذربایجان‌شرقی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در چهار ماهه امسال ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده است، خاطرنشان کرد: میزان کشفیات مواد مخدر در استان در این مدت ۱۱ درصد افزایش داشته است.

حسن‌خانی افزایش بسیاری از سرقت‌های خرد را ناشی از اقدامات معتادان متهاجر برای تهیه مواد خواند و اظهار داشت: طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته مبارزه با مواد مخدر در اولویت مطالبات مردم از نیروی انتظامی قرار دارد و بنابراین اهتمام خاصی بر این موضوع قائل هستیم.

برخورد با وارد‌کنندگان عمده مواد اولویت بعدی نیروی انتظامی

وی افزود: برخورد با وارد کنندگان عمده مواد مخدر از استان‌هایی که محل دپو مواد هستند، اولویت بعدی نیروی انتظامی استان است که در این راستا ۸ باند فعال در امر توزیع عمده مواد را شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده‌ایم.

 فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی بر فعالیت جدی پلیس مبارزه با مواد مخدر در سه حوزه تاکید و تشریح کرد: مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر، جمع آوری معتادان تابلو و مبارزه با قاچاقچیان کلان مواد مخدر اولویت کاری پلیس مبارزه با مواد مخدر را تشکیل می‌دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *