در هفته اول مسابقات لیگ برتر؛

بررسی تساوی بدون گل تراکتور سازی مقابل نفت تهران

در حساس‌ترین بازی هفته نخست لیگ برتر تراکتورسازی و نفت تهران به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش تبریز بیدار، دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران در ادامه هفته نخست لیگ برتر فوتبال ازساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. این دیدار کهبه نوعی یادآور آخرین دیدار فصل گذشته رقابت‌ها بود، با تساوی بدون گلخاتمه یافت.

نیمه نخست این دیدار با حملات نفت آغاز شد که در دقیقه ۸ بازی امیرارسلانمطهری، مدافعان تراکتور را جا گذاشت و در یک موقعیت تک به تک توپ را به سمتدروازه سرخ‌پوشان تبریزی شلیک کرد که محمدرضا اخباری به خوبی این توپ رابرگشت داد.

دقیقه ۱۸، ایمان مبعلی از روی یک ضربه ایستگاهی سانتر دقیقی را به رویدروازه تراکتورسازی ارسال کرد که این توپ در موقعیتی خطرناک با اصابت بهبدن مطهری به گلر تراکتورسازی رسید.

دقیقه ۲۷، تراکتورسازی روی حرکت انفرادی آگوستو سزار خطرناک ظاهر شد که شوتاین بازیکن از پشت محوطه جریمه با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹، سانتر بازیکنان تراکتورسازی در پشت سر مدافعان نفت فرود آمد و بااصابت به زمین در آستانه ورود به دروازه بیرانوند بود که او هوشیارانه توپرا راهی کرنر کرد که این کرنر هم نتیجه‌ای نداشت تا نیمه نخست بازی باتساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم

این نیمه به مراتب موقعیت‌های کمتری نسبت به نیمه نخست داشت و دو تیم بیشتربه دنبال گل نخوردن بودند. در دقیقه ۵۲ بختیار رحمانی روی یک ضربهایستگاهی شوتی را به سمت دروازه نفت فرستاد که با عکس‌العمل خوب بیرانوندهمراه شد.

دقیقه ۶۵، بار دیگر بختیار رحمانی از روی ضربه ایستگاهی سانتری را داخلمحوطه جریمه زردپوشان تهرانی فرستاد که در شلوغی محوطه جریمه مدافعان نفتتوپ را بازگرداندند.

پس از دو حمله تراکتورسازی در دقیقه ۶۹، ایمان مبعلی سانتری را از روی ضربهایستگاهی به سمت دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که با اصابت به عیسی آلکثیر به جلال حسینی رسید اما او نتوانست از این موقعیت خطرناک بهره ببرد.

برای تراکتورسازی محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، کارلوسکاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، آگوستو سزار، سروش رفیعی، بختیار رحمانی،فرید بهزادی کریمی (شاهین ثاقبی، ۷۰) و مهرداد بایرامی به مربی‌گری تونیاولیویرا به میدان رفتند.

علیرضا منصوریان هم برای این دیدار علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی،کارلوس سانتوس، سیامک کوروشی ( آرش رضاوند ۷۵) ، علیرضا عزتی، وحید حمدینژاد، سعید لطفی ( مهدی شیری ۲۹)، ایمان مبعلی، عیسی آل کثیر ( آلویز نونگ۷۲، وحید امیری و ارسلان مطهری به میدان فرستاد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *