پس از شروع تمرینات؛

سرمربی تیم امید گسترش فولاد: عاشق کار با جوانان هستم / امیدوارم بازیکنان مستعد را شناسایی کنیم

سرمربی تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز گفت: انتقال بازیکنان با استعداد امید به تیم بزرگسالان را هدف اصلی خود می دانم.

به گزارش تبریز بیدار، عباس آقایی درخصوص انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید گسترش فولاد و  برنامه های  مدنظرش برای این تیم گفت :  من عاشق کار با جوانان هستم و به خاطر ادای دین به نسل آینده و همچنین امکانات و شرایطی که مدیریت باشگاه گسترش فولاد برای پرورش استعدادهای درخشان فوتبال تبریز فراهم کرده است، عهده این مسئولیت شدم.

سرمربی تیم فوتبال امید گسترش فولاد با اشاره به انجام تمرینات تست گیری اظهار داشت: درهای باشگاه گسترش فولاد برای جوانان آذربایجان باز است و امیدوارم با کشف بازیکنان مستعد و توانمند، در حد توان مان در خدمت آنان باشیم.

 عباس آقایی در مورد شناخت کامل خود از باشگاه گسترش فولاد و تجربه چندین ساله اش در این  باشگاه گفت: بدون شک من از این باشگاه شناخت کاملی دارم و این شناخت متقابل باشگاه در مورد من هم مشاهده می شود. این مسئله موجب گردید که به راحتی متوجه حرف های همدیگر شویم و این فهم متقابل به بهره وری بیشتر کار امور کمک می کند.

 سرمربی امیدهای گسترش فولاد در مورد احتمال معرفی شدن تعدادی از بازیکنان امید به بزرگسالان در آینده اظهار داشت : یکی از دلایل اصلی آمدنم به باشگاه گسترش حضور همزمان در تیم امیدها و بزرگسالان است تا بازیکنانی از امیدها به بزرگسالان معرفی شود. و دقیقاً مفهوم استفاده از بازیکنان آکادمی باشگاه اجرا شود. به بیانی دیگر، بازیکنانی که از رده های سنی رشد کرده و به تیم بزرگسالان ملحق می شوند.

  آقایی در مورد مسابقات آتی این تیم و نحوه آماده سازی امیدها برای این رقابت ها گفت :  برای بازی های لیگ یک کشوری  که از دو ماه آینده آغاز می شود، آماده می شویم. به هرحال هر یک روز از این تمرینات نیز برای ما پراهمیت است. قدم های جدی را برداشته ایم ما فقط برای نتیجه گرفتن آمده ایم و ضمن نتیجه گرفتن هم بازیکن سازی می کنیم.

  وی همچنین امکانات باشگاه گسترش فولاد را مثبت ارزیابی کرد و گفت : تازه تمرینات را آغاز کرده ایم و تاکنون این امکانات رضایت بخش بوده است و امیدوارم همین روند نیز ادامه پیدا کند.

 سرمربی امیدهای گسترش فولاد در پایان در مورد قرارگیری برخی از بازیکنان امید در آستانه خدمت سربازی و وجود موانعی در این زمینه برای بازیکن سازی باشگاه گفت  این مشکلی است که در فوتبال ما وجود دارد. بازیکنی که سرباز می شود و مجبور است در تیم های نظامی بازی کند و این مسئله از عهده ما خارج است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *