تیم جوانان گسترش فولاد،

نوبری:شرایط مطلوب برای پیشرفت بازیکنان توانمند در باشگاه گسترش فولاد فراهم است

سرمربی تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم با کسب نتایج خوب، استفاده بهینه ای از این شرایط و امکانات صورت گیرد.

به گزارش تبریز بیدار،  ستار نوبری درخصوص آغاز تمرینات تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد گفت : تمرینات تیم از دو هفته قبل آغاز شده و در شرایط مطلوبی درحال پیگیری است.

نوبری با اشاره به انجام تمرینات تست گیری و جذب بازیکنان با استعداد ، اضافه کرد: با توجه به تمرینات تست گیری تا به حال از میان حدود ۸۰ بازیکن داوطلب، چهار، پنج بازیکن را جذب کرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز در رابطه با پتانسیل و استعداد های جوانان گسترش فولاد گفت: بازیکنان خوبی در اختیار داریم و در حال حاضر  نیز چند بازیکن خوب در تمرینات تیم جوانان حاضر هستند که توانایی بازی در رده امید  را دارند.

ستار نوبری با تاکید بر فراهم بودن شرایط لازم برای پیشرفت بازیکنان توانمند در باشگاه گسترش فولاد اظهار داشت: بالاخره گسترش فولاد یکی از باشگاه های  حرفه ای و شناخته شده فوتبال ایران است و امکانات خوبی در اختیار جامعه فوتبال تبریز قرار داده که امیدوارم با کسب نتایج خوب، استفاده بهینه ای از این شرایط و امکانات صورت گیرد.

نوبری با ابراز امیدواری نسبت به کسب نتایج مطلوب از سوی تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد، بیان داشت: امیدوارم امسال که در لیگ استانی حضور داریم با همت  بازیکنان نتایج خوبی کسب کنیم ، هر چند حریفان ما هم خوب و قدرتمند هستند ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم.

گفتنی ست، علاقه مندان حضور در تمرینات تست گیری تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز، جهت اطلاع از زمان و مکان تمرینات، می توانند با آقایان : کاوه سلامی { مدیر آکادمی فوتبال} با شماره ۰۹۱۴۱۱۴۴۸۱۲ و یا، امیر قدس { سرپرست تیم فوتبال جوانان} با شماره ۰۹۱۴۱۱۴۶۷۷۴ تماس حاصل فرمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.