نفت گران هم شد ارزان هم شد ولی نفت یولی آباد نشد

پروژه نفت یولی چندین سال است که در حال اجراست و آنگونه که پیداست قرار نیست به این زودی ها به بهره برداری برسد تا مشکلات مردم منطقه حل شود.

به گزارش تبریز بیدار ، نفت یولی پروژه ای است که بلوار نیایش (خیابان ترمینال)  را به میدان فاطمی وصل می کند. این پروژه به طول ۹۰۰ متر و عرض ۴۵ متر می باشد و توسط شهرداری منطقه سه در حال اجراست.

Image title


متاسفانه اتمام این پروژه گرفتار گذر زمان شده است و علیرغم وعده های مسئولین، خبری از افتتاح کامل آن نیست. به نظر بسیاری از کارشناسان این پروژه می توانست در زمانی حدود یکسال و نیم به اتمام برسد ولی  آنگونه که پیداست گویا مسئولین همت تمام کردن این پروژه را ندارند. نگاهی به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه سه  متوجه می شویم که میزان پیشرفت این پروژه، 100 درصد و تاریخ افتتاحش نیز ۹۲.۳.۲۵  اعلام شده است  و این در حالی است که طبق گزارش تصویری تبریز بیدار این پروژه به پایان نرسیده و افتتاح آن نیمه کاره بوده است.

سندی سایت رسمی شهرداری منطقۀ 3 منتشر کرده است

Image title

مسئله مهم این است که با به اتمام نرسیدن این پروژه شهروندان این منطقه شهر چندین سال است که گرد و خاک میل می کنند و امنیت و خواب خوشی هم از صدای سگ هایی که در مجاورت این پروژه ولگردی می کنند ندارند. از طرفی هم با خالی کردن فاضلاب برخی از خانه ها که گفته می شود بدون مجوز ساخته شده اند به این منطقه ،هوای این منطقه به طرز وحشتناکی بوی فاضلاب به خود گرفته و شهروندان این منطقه نگران سلامتی فرزندان خود هستند.

برخی از مسئولین در گذشته با حضور در این محل اهالی را به آینده این منطقه امیدوار کرده و وعده هایی داده اند که از جمله آن ها ایجاد فضای سبز و سالن چند منظوره ورزشی در مجاور این پروژه است که البته با توجه به مدیریت غیر قابل قبول مسئولین در پروژه نفت یولی همت کافی برای احقاق این وعده ها دیده نمی شود .

تبریز بیدار سعی دارد تا با ارائه این گزارش صدای شهروندان این منطقه را به گوش مسئولین برساند و در احقاق حقوق شهروندی شان بکوشد تا شاید مردم این منطقه به آسایشی که لایقشان هست برسند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *