اختصاصی/ هاشمی: بازی سخت تر از هفته اول در مقابل گسترش فولاد داریم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: فصل گذشته کمبود بازیکن نیز در تیم احساس می شد ولی امسال بازیکنان زیادی داریم که کادر فنی نیز در تنظیم لیست ۱۸ نفره می تواند انتخاب راحت تری داشته باشد.

به گزارش تبریز بیدار، میر هانی هاشمی، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره دیدار پیش روی تیمش در مقابل گسترش فولاد تبریز، گفت: به نظرم شاید بازی سخت تری نسبت به دیدار مقابل نفت تهران داریم زیرا شرایط خوبی را حریفمان دارد. گسترش فولاد بازیکنان و کادر فنی قوی را در اختیار دارد. دو تیم شناختی به یکدیگر دارند. فکر می کنم بازی زیبایی باشد ولی انشالله در نهایت تراکتور سازی سه امتیاز را کسب کند. 

وی در خصوص هواداران تیمش، بیان کرد: هواداران همیشه نسبت به تیمشان لطف دارند و در هفته گذشته نیز حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند. مطمئن باشند تمام تلاشمان را برای موفقیت به کار می گیریم.

تیم خوبی را در فصل جاری داشته و فکر می کنم از لحاط مهره نسب به سال گذشته، برتری داریم. فصل گذشته کمبود بازیکن نیز در تیم احساس می شد ولی امسال بازیکنان زیادی داریم که کادر فنی نیز در تنظیم لیست ۱۸ نفره می تواند انتخاب راحت تری داشته باشد. انشالله تیم رفته رفته به شرایط مطلوب دست یابد. 

ما در هفته اول مسابقات لیگ برتر به استقبال دیدار مقابل نفت تهران رفته بودیم که چند هفته طول می کشد تا تیم ها از شرایط بدنسازی بیرون بیایند و به هماهنگی دست یابند. فکر می کنم بازی خوبی را مقابل حریف انجام دادیم و می توانستیم نتیجه بهتری را کسب کنیم.

گفتنی است، دیدار تیم های فوتبال تراکتور سازی تبریز و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۸ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پیگیری خواهد شد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *