کمالوند: انشالله دو بازیکن پدیده معرفی می کنیم/ امیدوارم بازی زیبایی از دو تیم ارایه شود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازیکنان گسترش فولاد از لحاظ فیزیکی بسیار آماده بوده و دو بازیکن به تیم جذب کرده ایم که صد در صد پدیده خواهند شد.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتور سازی تبریز گفت: ما در نیم فصل گذشته، چند بازیکن سابق تراکتور سازی را جذب کردیم که گسترش فولاد در لیگ برتر باقی ماند. بازیکنانی را از تراکتور سازی جذب کردیم که کادر فنی تراکتور سازی نیازی به آنها نداشتند.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی خوب، تماشاگر پسند و جذاب را شاهد باشیم که تاکتیکی نیز باشد. دربی که در این هفته برگزار می شود، ما به سازمان لیگ پیشنهاد دادیم تا بازی های دربی در هفته های پایانی برگزار نشود تا تنش ها کاهش یابد.

کمالوند، اظهار داشت: امیدوارم تیمی که مستحق پیروزی است، سه امتیاز را کسب کند ولی انشالله برنده های اصلی هواداران خواهند بود.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، بیان کرد: ما هیچ زمان درخواست نداشته ایم که بازی هایمان مقابل تراکتور سازی در ورزشگاه اختصاصی باشد و دوست نداریم مقابل هواداران قرار بگیریم حتی در صورت نیاز می توانیم نیمکت میزبان را در اختیار تراکتور سازی قرار بدهیم تا در کنار هوادارانشان باشند.

وی، گفت: ما به بازیکنان اجازه صحبت در مورد دربی را نداده ایم تا تنشی به وجود نیاید. اگر ما در بازی مقابل تراکتور سازی در فصل گذشته، یک امتیاز را نمی گرفتیم، قطعا به لیگ دسته اول سقوط می کردیم و آیا هواداران راضی بودند تا تیم ما به لیگ دسته اول سقوط کند؟. بدخواهان هیمشه ساز مخالف زده اند که امیدوارم مریضی آنها بهبود یابد!. ما به دیده بزرگ تر به تراکتور سازی نگاه می کنیم و محبوب ترین تیم در حوزه شمال غرب کشور است. 

فراز کمالوند در مورد بازیکنان سابق تراکتور سازان که در حال حاضر در جمع آبی پوشان تبریزی هستند، اظهار داشت: بازیکنان سابق تراکتور سازی که در گسترش فولاد هستند در موفقیت های سرخ پوشان تاثیر گذار بودند و به طور مثال مصطفی اکرامی به دلیل اینکه نگذارد توپ حریف وارد دروازه تراکتور سازی شود، به کما رفته بود که نباید گذشته ها را فراموش نکنیم.

سرمربی گسترش فولادی ها، گفت: مطمئن باشید از چند هفته دیگر، تیم واقعی گسترش فولاد را می بینند و یقه همه تیم های بزرگ را می گیریم. هیچ تیمی نمی تواند از بازی اول به موفقیت برسد.

وی ادامه داد: بازیکنان گسترش فولاد از لحاظ فیزیکی بسیار آماده هستند. میانگین سنی گسترش فولاد بسیار بالا نیست و بازیکنان جوانی به تیم جذب کردیم. بازیکنانی را از اعضای تیم ملی جوانان جذب کرده ایم. نیما مختاری و رضا کریمی در آستانه ۱۷ سالگی هستند که بازیکنان آینده داری بوده و قول صد در صد می دهم که پدیده های فوتبال ایران خواهند شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *