اولیویرا: پروسه ساخت تیم زمان بر است/ انتظار کسب سه امتیاز را دارم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: ما هر روز بهتر از گذشته می شویم ولی نمی توانم بگویم چه مدت زمان می برد تا پروسه ساخت تیم کامل شود.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی مقابل گسترش فولاد تبریز، گفت: ما بازی دربی را در پیش رو داریم که نتیجه، اهیمت فراوانی دارد و قطعا گسترش فولاد رقیب قدرتمندی برای ما خواهد بود. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز تلاش خواهند کرد. من انتظار پیروزی بازیکنانم در بازی فردا را دارم و تجربه برای بازیکنان فاکتور بسیار مهمی است.

سرمربی تراکتور سازان، اظهار داشت: در حال حاضر، پروسه ساخت یک تیم را انجام می دهیم و یک راه را بلد هستم و آن این است که هر روز کار کنیم و به جلو بریم. بسیاری از بازیکن جدید ایرانی و خارجی در زمان های مختلفی به تیم پیوسته اند. ما با ۱۱ بازیکن تمرینات را شروع کردیم و در حال حاضر هیچ فایده ای ندارد تا در جای خیس، گریه کنیم.

وی ادامه داد: نمی توان گفت که چه مدتی طول می کشد تا پروسه ساخت تیم کامل شود ولی ما همه تلاشمان را انجام می دهیم و هر روز بهتر می شویم.

سرمربی تراکتور سازان، بیان کرد: اگر ما مقابل گسترش فولاد به پیروزی می رسیدم، می توانستیم جام قهرمانی را کسب کنیم و در حال حاضر نیز کار ما سخت تر شده است. بازیکنان سابق تراکتور سازی که در گسترش فولاد هستند، انگیزه بالایی داشتند.

اولیویرا، اظهار داشت: باید از هواداران دعوت کنیم تا دوباره به ورزشگاه بیایند. نتیجه و برنامه ریزی قبل از بازی، مهمترین عامل استقبال هواداران است و اگر در بازی ها نتیجه خوبی کسب نشود، هواداران کمتری می آیند.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی در خصوص دیدار هفته اول تیمش مقابل نفت تهران، بیان کرد: دو تیم تراکتور سازی و نفت تهران در هفته اول مسابقات لیگ برتر، بازی ضعیفی مقابل یکدیگر داشتند و دروازه بانان دو تیم، توپ های خیلی کمی را شاهد بودند.

وی در پایان، گفت: تفاوت تراکتور سازی و گسترش فولاد در تعداد هواداران است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *