کمالوند: داوری در دو صحنه تاثیر گذار بود/ موقعیت های زیادی داشتیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: دروازه بان حریف چند موقعیت گسترش فولاد را گرفت و فکر می کنم ستاره بازی بود.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پس از بازی مقابل تراکتور سازی تبریز گفت: بازی بسیار خوب، جذاب و دیدنی داشتیم ولی موقعیت های بازی مطابق نتیجه نبود. ما مستحق شکست نبودیم و دروازه بان حریف چند موقعیت ما را گرفت.

وی ادامه داد: مگنو باتیستا در گذشته اشتباهی نداشت ولی در امروز اینگونه نبود. مردم از بازی استقبال خوبی کرده بودند و امیدوارم دو تیم نماینده شایسته ای از استان باشند.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، اظهار داشت: دو اتفاق افتاد که در نتیجه بازی تاثیر گذارد بود که یکی از آنها پنالتی روی ابراهیمی بود که نگرفتند ولی در هر صورت سه امتیاز در تبریز ماند.

کمالوند، بیان کرد: بزرگترین تیم های دنیا همانند برزیل، وقتی در نتیجه خیلی عقب می افتاد، نمی توانند برگردند ولی ما توانستیم به بازی برگردیم. با گذشته زمان بازی، بازیکنانم بهتر شدند. دو گل زود هنگام دریافت کردیم که باعث شد تا شیرازه تیم از هم پاشید.

سرمربی گسترش فولاد، گفت: به بازیکنانم گفتم که از ضربات ایستگاهی استفاده نکردند و نبود محمد نصرتی در زمین، تاثیر گذار بود. یقین می دانم رفته رفته بهتر خواهیم شد.

وی، ادامه داد: فکر می کنم امروز احساس بر منطق غلبه کرد و به بازیکنانم گفته بودم از تنش در جریان بازی دوری کنند. اخباری ستاره بازی بود و چند موقعیت ما را گرفت.

کمالوند، بیان کرد: مصطفی اکرامی و مرتضی اسدی ستاره های امروز گسترش فولاد بودند. ما روز آخر تماسی از تراکتور سازی دریافت کردیم که خواستار انتقال مصطفی اکرامی بودند که اگر زودتر می گفتند، می توانستیم تعامل کنیم. هدف گذاری ما در فصل جاری، رتبه تک رقمی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *