در گفتگو با تبریز بیدار؛

اکرامی: نیاز به زمان داریم تا به هماهنگی کامل برسیم/ امیدوارم هواداران از بازی های ما نیز استقبال کنند

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: برای رسیدن به هماهنگی کامل بین بازیکن تیم نیاز به زمان است که تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم به کار گرفته ایم.

مصطفی اکرامی، بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص وضعیت آمادگی تیمش، گفت: خدا را شکر تیم از نظر آمادگی، شرایط خوبی دارد ولی چند هفته دیگر نیاز به زمان داریم که به هماهنگی کامل بین بازیکنان تیم دست یابیم. بازیکنان تمرینات خوبی را پس از دیدار مقابل تراکتور سازی انجام داده اند و تصمیم داریم با تمام قدرت به میدان برویم  تا نتیجه مناسبی کسب شود. 

وی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل صبای قم، بیان کرد:  بازی سختی مقابل صبا داریم.هر تیمی که در طول بازی تمرکز بیشتری داشته باشد، می تواند به پیروزی برسد و ما روی نقاط ضعف و قدرت حریف کار کرده ایم تا انشالله با تمرکز کامل به پیروزی دست یابیم.

بازیکن  آبی پوشان تبریزی ادامه داد:  صبا  کادر فنی قدرتمندی دارد ولی تمام تلاشمان برای کسب سه امتیاز است تا روند خوبی داشته باشیم. 

اکرامی درباره شکست ۳ بر۱ تیمش مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: فکر می کنم در مجموع بازی خوبی بود و تنها تفاوت ما با تراکتور سازی این بود که آنها توانستند از موفقیت های خود به خوبی استفاده کنند. تراکتور سازی هواداران زیادی در ورزشگاه داشته و در پیروزی تیمشان نقش داشتند. 

بازیکن گسترش فولادی ها گفت: امیدوارم هواداران  از بازی های گسترش فولاد نیز استقبال کنند تا با حضور آنها انرژی بیشتری داشته باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *