در گفتگو با تبریز بیدار؛

اختصاصی/ اخباری: با گذشت زمان هماهنگ تر می شویم/ نباید راه آهن را دست کم بگیریم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: بازیکنان با گذشته زمان با یکدیگر به هماهنگی می رسند که انشالله عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار، محمد رضا اخباری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره وضعیت آمادگی تیمش، گفت: خدا را شکر هر روز شرایط تیم بهتر شده و بازیکنان به هماهنگی بیشتری می رسند. همه بازیکنان هم قسم شده اند تا تمام تلاششان را برای موفقیت تیم به کار بگیرند. 

وی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل راه آهن، بیان کرد: به نظرم بازی سختی مقابل راه آهن داریم زیرا بازیکنان این تیم فصل گذشته به خوبی تیمشان را در لیگ برتر حفظ کردند. راه آهن تیم خطرناکی است و نباید آنها را دست کم بگیریم. کادر فنی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بازیکنان با آمادگی کاملی به استقبال بازی بروند و امیداورم دومین سه امتیاز را در حضور هوادارانمان کسب کنیم.  

اخباری در خصوص پیش بینی از استقبال هواداران در دیدار مقابل راه آهن، اظهار داشت: امیدوارم هواداران تیم خودشان را تنها نگذارند و همانند همیشه حضور پرشوری در بازی روز جمعه مقابل راه آهن داشته باشند. 

سنگربان سرخ پوشان تبریزی درباره وضعیت آمادگی خود، گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و آماده هستم تا با نظر احتمالی کادر فنی مقابل راه آهن به میدان بروم. تمرینات خوبی را انجام داده ام. 

وی درباره پیشروزی ۳ بر ۱ تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز، بیان کرد: بازی خوبی مقابل گسترش فولاد انجام دادیم که دو تیم بازی فنی در زمین انجام دادند. دربی زیبایی به نمایش گذاشته شد که خوشحال هستم که توانستیم به سه امتیاز بازی دست یابیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *