اولیویرا: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم/ هیچ زمان تنها نخواهیم بود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز، گفت: از عملکرد بازیکنانم در دو بازی گذشته رضایت داشته و امیدوارم در بازی فردا نیز سه امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، تونیاولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل راه آهن تهران، گفت: ما خودمان را برای بازی فردا آماده کرده و نسبت به وضعیت راه آهن اطلاع داریم. بازی سختی مقابل راه آهن داریم و احتمالا آنها برای ضد حملات و دفاع کردن به زمین می آیند. تمرینات خوبی را پس از بازی مقابل گسترش فولاد انجام داده ایم.


وی ادامه داد: امیدوارم بازیکنانم در بازی فردا سه امتیاز را کسب کنند و باید بگویم نمی توان از الان نتیجه بازی را پیش بینی کرد ولی باید قابلیت های خودمان را در ۹۰ دقیقه پر تلاش و سازماندهی شده، نشان دهیم.

اولیویرا در خصوص شناختش از تیم حریف، بیان کرد: من از وضعیت دیر بسته شدن راه آهن اطلاعی ندارم. بازیکنان حریف مقابل فولاد عملکرد خوبی داشته ولی در مقابل سایپا نتوانستند به خوبی ظاهر شوند ولی ما به چشم تیم ضعیف به آنها نگاه نمی کنیم زیرا همه بازی ها سخت می باشند.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، اظهار داشت: ما هر روز از نظر فیزیکی و تاکتیکی تلاش می کنیم تا وضعیت تیم بهبود یابد که در دو هفته اخیر، از کار بازیکنان راضی هستم. تلاش خوب بازیکنان کار من را برای انتخاب بازیکنان اصلی و ذخیره سخت کرده است. علیرغم اتفاقی که احتمال دارد فردا رخ بدهد، من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

وی در خصوص استقبال هواداران این تیم از بازی ها، گفت: اگر بخواهیم در مورد هواداران صحبت کنیم، باید برای چندمین بار بگویم که آنها روح تیم هستند ولی نمی دانم چرا در دو بازی قبلی حضور کمتری داشتند که شاید به دلیل گرمای هوا بود. ما می دانیم هیچ زمان تنها نخواهیم بود و انشالله فردا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

اولیویرا درباره اینکه آیا برای بازی فردا مصدومی دارد یا خیر، بیان کرد: ما برای بازی فردا مصدومی نداریم و همه بازیکنان آماده مسابقه هستند.

سرمربی تراکتور سازان، اظهار داشت: تمرین و بازی کردن دو مسئله متفاوت هستند. بازیکنان سرباز تیم، به روال عادی نیفتاده اند. همه بازیکنان از ابتدای فصل ما نبودند که به همین دلیل سعی داریم تیم متعادلی در زمین مسابقه داشته باشیم. برخی از آنها ۶ ماه است که بازی نکرده بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.