کاظمی: هواداران تراکتور سازی فوتبال دو قطبی را شکست داده اند/ نشان می دهیم که بلند پرواز هستیم

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران، گفت: فردا نشان خواهیم داد که به دنبال سقوط به قعر جدول نبوده و به دنبال بلند پروازی هستیم.

به گزارش تبریز بیدار،  فرهاد کاظمی، سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، گفت: تراکتور سازی تیم ریشه دار و قدمت دار است که باید قبول کنیم، تراکتور سازی قوی بوده و شخصیت بالایی را در فوتبال ایران یدک می کشد ولی فردا تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود. آمادگی لازم را داریم که فوتبال خوبی را ارائه بدهیم.


وی ادامه داد: باید بگویم فردا به نوعی با سه تیم بازی داریم، زیرا هواداران حریف، تیم داخل میدان و کادر فنی هر کدام، یک تیم محسوب می شوند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران درباره بازیکن مصدوم تیمش، بیان کرد: حسین کریمی مصدوم بوده و احتمال بازی کردن وی ۵۰ درصد می باشد.

کاظمی، اظهار داشت: راه آهن فردا در بازی نشان می دهد که به دنبال بلند پروازی است؛ ما به دنبال سقوط به قعر جدول نیستیم. طبیعی است که تیمی که دیر بسته شود، می تواند به مشکل بخورد ولی می خواهیم با درایت مسئولین باشگاه بر مشکلات غلبه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در خصوص هواداران تراکتور سازی، گفت: من از همه هواداران تراکتور سازی به خاطر فرهنگی که دارند تشکر می کنم. رفتار منطقی هواداران تراکتور سازی در فوتبال ایران، بسیار کم پیدا می شود. همه در تبریز فوتبال را می دانند که باید بگویم موج تماشاگران تراکتور، آسیایی شده و قطب استقلال و پرسپولیس شکسته شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *