بررسی تساوی تراکتور سازی مقابل راه آهن

تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز مقابل حریف زرد پوش خود به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش تبریز بیدار،  تیم های فوتبال تراکتور سازی تبریز و راه آهن تهران از ساعت ۱۸:۵۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته بودند که دو تیم به نتیجه تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند.

به گزارش وبسایت برنامه نود، حدود ۱۱ هزار نفر از هواداران تراکتور سازی در ورزشگاه حضور یافته بودند.

سروش رفیعی در دقیقه ۲۲ به سود تراکتور سازی و مهرداد محمدی در دقیقه ۸۸ به سود راه آهن گلزنی کردند.

ایان رمسی(دقیقه ۲۷)، آگوستو سزار دوسانتوس موریرا( دقیقه ۳۸) و سعید آقایی (دقیقه۵۲) ازتراکتور سازی و حسین کریمی (دقیقه ۵۲) از راه آهن کارت زرد دریافت کردند.

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری ،شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، علی حمودی ،سعید آقایی(میرهانی هاشمی۵۹)،احمد عبدالله زاده(سینا عشوری ۸۵)، آگوستو سزار، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان (بختیار‌ رحمانی۶۵)، رمزی و حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد ، سیداحمد مهدی زاده(حسین کریمی ۳۵)، مهرداد محمدی، سیامک کوهنورد(امین منوچهری ۶۵)، بهادر عبدی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا دیوسالار و میلاد محمدی(امیر نصر آزادانی ۸۵)
سرمربی: فرهاد کاظمی

بهترین بازیکن:
 مهرداد محمدی یکی از دو قلوهای تازه معروف شده راه آهن به عنوان مهاجم نوک در بازی حساس راه آهن برابر تراکتورسازی در اختیار این تیم بود و با زدن یک گل موثر باعث توقف تراکتورسازی در خانه خود شد.

اتفاق ویژه:
 راه آهن تیمی که کمترین مدت زمان برای آماده سازی را داشت در بازی های سه گانه خود در لیگ برتر خوب بازی می کند. چنانچه در بازی برابر فولادخوزستان و تراکتورسازی که جزو مدعیان قهرمانی لیگ در چند سال گذشته بوده اند، در خانه حریفان به تساوی رسید و در تهران هم علیرغم ارائه یک بازی خوب به تیم سایپا باخت. ۲ امتیازی که راه آهنی ها از دو تیم قدر و پرستاره در خانه حریفان گرفته اند، قطعا ارزشی بالاتر از دو امتیاز معمول در بازی های دیگر دارند.

شرح گل :
۱-صفر(تراکتور) روی ارسال تماشایی رمزی از چپ سروش رفیعی با ضربه سر عالی دروازه ننزیچ را باز کرد.
۱-۱(راه آهن):مهرداد محمدی  روی یک شوت استثنائی با پای چپ مزد بازی خوب راه آهنی ها را داد. او در دقیقه ۸۷ از پشت محوطه جریمه دروازه تراکتور را باز کرد.

شرح بازی:
تراکتورسازی در نیمه نخست برابر راه آهن پیش از اینکه گل بزند موقعیت زیادی نداشت و بعد از گل بر حملاتش اضافه کرد اما راه آهن هم در ضد حملات خطرناک ظاهر شد و اگر محمدرضا اخباری نبود این تیم گل می خورد. در نیمه دوم تراکتور عقب کشید و شاکردان فرهاد کاظمی روی ضدحملات و ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر شد و در نهایت هم با استفاده از عقب نشینی تراکتوری ها روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند و تراکتور دومین تساوی در یادگار امام در این فصل را تجربه کرد.

دقایق حساس:
دقیقه ۱۵:اخباری با واکنشی خوب شوت سرکش عبدی روی ضربه ایستگاهی را مهار کرد.
دقیقه ۱۹: شئت محکم و سرکش سزار با پای چپ به شکل خطرناکی به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت توپ بازیکنان تراکتور بیرون رفت.
دقیقه ۳۵: باز هم شوت سرکش سزار دروازه راه آهن را لرزاند.
دقیقه ۳۸:روی حرکت زیبای رمزی توپ روی سر یونس فرود امد اما او نتوانست دروازه را باز کند.
دقیقه ۴۰: روی پاس بهادر عبدی ، کریمی با پاس رو به بیرون محمدی را در موقعیت گل قرار داد که این بازیکن دروازه را باز کرد اما داور گل را آفساید اعلام کرد.
دقیقه ۴۷: سروش رفیعی با یک پاس عمقس زیبا رمزی را در موقعیت گل قرار داد اما شوت او به بیرون رفت.
دقیقه ۵۰:علی حمودی پابه توپ وارد محوطه جریمه شد و از گوشه محوطه جریمه پاس زیبایی براب نریمان جهان فرستاد که او بعد از پشت سرگذاشتن مدافعان راه آهن شوت زد که با فاصله کمی راهی اوت شد.
دقیقه ۵۵:در یک صحنه مدافعان تراکتور جا ماندند اما که مهرداد محمدی صاحب توپ شد اما اخباری با واکنشی فوق العاده توپ را مهار کرد.
دقیقه ۵۷: باز هم اخباری با واکنشی عالی شوت محمدی را مهار کرد و توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه ۶۸: حمزه یونس روی ارسال حمزه یونس صاحب موقعیت شد اما در یک حرکت عجیب توپ را با پشت پا به بیرون پاس داد.
دقیقه ۸۲:روی کرنر رمزی ، شجاع خلیل زاده باز هم ضربه سر زد که توپ با اختلاف کمی بیرون رفت.

حاشیه ها:
*باز هم تونی اولیویرا از ۴ بازیکن خارجی در ترکیب ثابت استفاده کرده است.او در بازی قبلی برابر گسترش فولاد از این ترکیب نتیجه گرفت.
*بختیار رحمانی مانند بازی قبلی باز هم روی نیمکت نشسته است و به احتمال زیاد به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شود.
*امین منوچهری مهاجم راه آهن هم در این بازی در ترکیب اصلی حضور ندارد.
* پیش از آغاز بازی سامان نریمان جهان از تراکتورسازی به سمت نیمکت تیم راه آهن رفته و با آنها خوش و بش کرد.
* از تیم راه آهن نیز بهادر عبدی، سیامک کوهنورد و ابراهیم کریمی به سمت نیمکت تیم تراکتورسازی رفته و با اعضای نیمکت این تیم خوش و بش کردند.
* اکثر هواداران تراکتورسازی به مناسبت سالگرد زلزله آذربایجان و برای گرامی نگه داشتن یاد و خاطره جان باختگان این حادثه با پیراهن مشکی در ورزشگاه حضور یافته‌اند.
* شاهین ثاقبی ،هافبک تراکتورسازی به هواداران تیم تراکتور سلام نظامی داد هواداران او را تشویق کردند. ثاقبی از روی نیمکت بازی را تماشا می کند.
* درحالی که گفته می‌شد بازیکنان دو تیم پیش از آغاز این بازی به خاطر گرامیداشت سالگرد زلزله آذربایجان یک دقیقه سکوت خواهند کرد اما چنین مراسمی برگزار نشد.
دقیقه ۷۸:ضربه پای راست منوچهری از فاصله ۵متری مماس با تیر دروازه بیرون رفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *