اولیویرا: امیدوارم برف تبریز را ببینم/ عملکرد بازیکنان رضایت بخش نبود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: ما هماهنگی لازم را در بازی ها پیدا نکرده ایم و باید تلاش کنیم تا ضعف ها برطرف شود.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پس از دیدار مقابل راه آهن تهران، گفت: ما مقابل تیمی بازی کردیم که سختی های زیادی برای ما به وجود آورد و به دور از ارایه بازی خوب بودیم. چند موقعیت خوب داشتیم ولی امروز تیم مورد پسند من نبود و بازیکنان نکاتی که ما می خواستیم را انجام ندادند.

وی ادامه داد: راه آهن نشان داد که سازماندهی قوی و شناخت خوبی دارند. بازیکنان حریف با فوتبال مستقیمی که انجام دادند، چند موقعیت ایجاد کردند که اخباری آنها را دفع کرد.

اولیویرا درباره گل راه آهن، بیان کرد: فکر می کنم گل راه آهن درست نبوده زیرا در فیرپلی به ثمر رساندند که به نوعی کلک زدند. ما راه خیلی زیادی داریم و باید از لحاظ فیزیکی خیلی بهتر شده و تیم قدرتمندی را داشته باشیم.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، گفت: ما در بازی ها برای کسب سه امتیاز تلاش می کنیم و ریتم بازی را به خوبی پیدا نکرده ایم.

وی، اظهار داشت: ادینهو به لیگ قطر رفت و باید با همین بازیکنانی که داریم، ادامه بدهیم. آگستو سزار و احمد عبدالله زاده، سروش رفیعی از بازیکنان جوان تیممان هستند و باید با همین بازیکنان ادامه داده و ضعف های خودمان را برطرف کنیم. 

اولیویرا، اظهار داشت: می خواهم یکبار دیگر نیز برف تبریز را ببینم و باید بگویم هر چه می توانم برای تیم انجام می دهم تا موفق شویم.

سرمربی تراکتور سازان در خصوص بازیکنان خارجی تیمش، بیان کرد: همه به بازیکنان خارجی زوم کرده اند و درست نیست زیرا ما یک تیم هستیم ولی امروز من نیز در خصوص عملکرد آگوستو سزار غافلگیر شدم که احتمال دارد با شرایط فوتبال ایران هماهنگ نشده است. 

در دقایق پایانی این نشست خبری برق محل برگزاری کنفرانس قطع شد که اولیویرا واکنش نشان داد: فکر کردم شاید پول برق را ندارند و می خواستند صرفه جویی کنند(با خنده).

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *