کاظمی: به دنبال سه امتیاز بودیم/ بازیکنانم نیاز به زمان دارند

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران با بیان اینکه بازیکنان ما جوان هستند و نیاز به زمان دارند، گفت: تعطیلات می تواند برای افزایش هماهنگی بین تیممان به ما کمک کند.

به گزارش تبریز بیدار،  فرهاد کاظمی بعد از اینکه تیمش در دقیقه ۸۷ از شکست برابر تراکتورسازی تبریز فرار کرد، در نشست خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت: دیروز هم گفته بودم که دنبال تک امتیاز نیستیم و ما در بازی امروز به دنبال هر۳امتیاز بازی بودیم، چنانچه بعداز زدن گل تساوی نیز بر تعداد مهاجمان تیمم اضافه کردم ولی بازی با همان نتیجه تساوی به پایان رسید.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی تیم خیلی خوبی است، ادامه داد: آنها تماشاگران عالی دارند و بازیکنان تراکتورسازی نیز همگی خوب و باتجربه هستند که این عوامل در کنار مدیریت باشگاه می تواند باعث موفقیت تراکتورسازی در این فصل شود.

کاظمی با اشاره به اینکه گل آفسایدی که راه آهن به ثمر رساند آفساید بود، افزود: به نظر داور بازی احترام می گذارم چراکه داوری نیز جزیی از بازی است و اشتباهاتی هم اگر باشد طبیعی است.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن به عملکرد خوب اخباری دروازه بان تراکتورسازی نیز اشاره کرد و گفت: محمدرضا اخباری امروز واقعا خیلی خوب بود و باعث شد فقط یک بار دروازه تیمش باز شود.

وی با بیان اینکه تشویق های تماشاگران باعث می شد تمرکز تیمم از دست برود، افزود: هر وقت فشار تماشاگران تراکتورسازی بالا می رفت به بازیکنانم می گفتم بازیکنان حریف را پرس کنند تا تمرکز تیمی ما حفظ شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *