دشواریهای نقل و انتقالات از زبان مدیرعامل/ برای هماهنگی کامل بین بازیکنان نیاز به زمان است

مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت: برای رسیدن به وضعیت هماهنگی کامل بین بازیکن جدید و قدیم نیاز به زمان است که امیدوارم به زودی اتفاق بیفتد.

به گزارش تبریز بیدار، سعید عباسی، مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص تساوی ۱ بر ۱ مقابل راه آهن تهران، گفت: متاسفانه بازیکنان با یکدیگر به هماهنگی کاملی نرسیده اند که البته بسیاری از تیم ها نیز از این ناحیه رنج می برند. ۱۱ بازیکن از جمع ما در پایان فصل گذشته جدا شده و ۱۲ بازیکن جدید نیز جذب کرده ایم که هماهنگی کامل بین بازیکنان نیاز به زمان است.

وی ادامه داد: ۶ بازیکن سرباز نیز در تیم داشتیم که آنها حدود ۶ ماه است که بازی رسمی انجام نداده بودند. انشالله با هماهنگی کامل بازیکنان، شرایط بهتر خواهد شد.

مدیر عامل تراکتور سازان درباره حمزه یونس و بازیکنانی که به تیم جذب شده اند، بیان کرد: همه بازیکنانی که به تیم جذب کرده ایم و خصوصا خارجی ها، با نظر اولیویرا بود است. حمزه یونس را پس از چندین بار مکاتبه با باشگاه بلغارستانی توانستیم مجوز قرضی بودن ای بازیکن را بگیریم که در روز های پایانی نقل و انتقالات جذب شد. 

عباسی، ادامه داد: حمزه یونس بازیکن بزرگی بوده ولی به فرم بدنی ایده آل خود نرسیده است که این موضوع زمان بر خواهد بود. 

وی، اظهارداشت: برخی از بازیکنان برای پیوستن به جمع سرخ پوشان تبریزی به ما قول هایی داده بودند که در نهایت به تبریز نیامدند که این موضوع کارمان را سخت تر کرده بود و برخی از بازیکنان نیز در روز های پایانی به تیم ها ملحق می شوند که از تمرینات ابتدایی، جا می مانند. 

مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی تبریز در خصوص استقبال کم تعداد هواداران از بازی های این تیم، بیان کرد: انشالله رفته رفته شرایط تیم بهتر می شود و هواداران بیشتری به ورزشگاه می آیند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *